Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet szép menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szép menyasszonyi autódíszt rendelni elérhető áron?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ merre laksz. Diák vagyok és egyik rokonunknál szoktam besegíteni, virágboltjuk van. Nemcsak autódíszt de a templom díszítésétől a vacsora helyszínen asztaldísztől kezdve lufidekorációig minden van amit csak megálmodsz, hogy neked az kell :) De ha bemész egy nagyobb virágboltba, vagy esküvőszervezőt felkeresel, hogy ők honnan rendelik akkor tuti találsz neked megfelelőt. De a virágboltot jobban ajánlanám, ha kedvesek akkor te magad választhatod ki milyet szeretnél.
2008. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

anyukámnál :D


ez attol függ hol laksz vagy hol lesz az esküvö. mert ugye ha soproni vagy hiába ajánlunk debrecenit.

de biztos volt környezetedben esküvö kérdezz tölük vagy közvetlen rokonuktol.

menyj be nyugottan virágosokhoz és kérj árajánlatot, képet. csak kb árat fognak neked mondani mert virág ára napont változik.


ami nagyon fontos hogy tudd hogy az autod motorháza vas vagy egyéb. mert pl tavaly én csináltam egyet a barátnöm 307 peugeotjára ami nem volt vas és a mágnes nem tapasztotta oda. elég ciki volt, de valahogy nem gondoltám rá. és lényeges az autó szine is.

2008. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az autódíszekhez van erre a célra gyártott tapadókorongos tartó, amibe a tűzőhabot rakják, ebbe kerül a virág, nem kell, hogy vas legyen.

Virágoshoz menj el, aki csinálja a csokrodat az megcsinálja ezt is.

2008. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs, azt elfelejtettem megírni, hogy budapesti vagyok, meg hogy nem virágot szeretnénk hanem egyszerű szalagdíszt (ha meglátok 3 méteres hatókörzeten belül egy virágcsokrot, szétüt az asztma...)

Megbízható internetes oldal is érdekelne.

2008. júl. 21. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gondolom akkor ilyenekre gondolsz. :) Az első hozzászóló vagyok. Amit én mondtam az bptől 30kmre van gödöllő irányában. Lufidekor is van náluk. De amit látsz képet az budapesten van: itt a közvetlen elérhetőség:

[link]


A teljes honlap pedig ez: [link]

Itt minden van nemcsak autóra és nemcsak virágból:)


Sok boldogságot!! :)

2008. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ilyenre gondoltam, ez gyönyörű!!

Köszönöm szépen!:)

2008. júl. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!