Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetseges Londonban a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges Londonban a magyar nagykovetsegen az okmanyok megcsinaltatasa az eskuvo utan?

Figyelt kérdés
Az eskuvo Mo-n lesz,de utana mar jovunk vissza, igy nem lesz idom a mo-i ugyintezesre. Meg tudom ezt oldani a nagykovetsegen? Ha nem, akkor ilyen esetben mi a teendo? Mivel ugye mindenhova szemelyesen kell menni, nem lehet egyszerre elintezni, es foleg nem egy-ket nap alatt. :(
2008. jan. 18. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Okmányidora: Személyi, jogosítvány, lakcímkártya, útlevél

Ha van magyarországi számlavezető bankod, akkor még oda kell bemenned.

TB: taj-kártya

APEH: adókártya

Ezen kívül én úgy tudom, hogy más dokumentum nem kell.


Okmányirodában foglalni időpontot a személyire reggel nyolcra, a jogsira 8:30ra, a lakcímkártyára 9:00re, az útlevélre 9:30-ra.

Tízkor átmenni a TB-hez és megcsináltatni a TB-kártyát.

Tizenegykor átmenni az APEH-hoz és megcsináltatni az adókártyát. De ha a TB-ben sokat kell várni, olyan napra foglalni, amikor a TB és az APEH is van délután.

Közben bemenni számlavezető bankhoz.


Ebbe mi nem megy egy nap alatt? Ma már ha jól szervezed, meg tudod csinálni. Az okmányirodai időpontkérés pedig JÓL működik. És ha nyolcra kapsz időpontot, neked lesz olyan sorszámod amit a rendszer PONTBAN NYOLCKOR fog hívni...


Akár az esküvőt követő első munkanapon...

2008. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan egyszerű mint ahogyan az első hozzászóló leírta! Mert mindez csak elvileg létezik így szép sorban!

Tuti, hogy egyik helyen majd beüt valami pl. lefagy a rendszer és akkkor már csúszott is minden! De szerintem 1 hét alatt már el lehet mindent intézni! A legfontosabb a személyi és a lakcímkártya, a jogsid ha pár éven belül lejár, akkor majd megcsináltatod. Ez csak felesleges pénzkidobás lenne!

2008. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

nem kell lehúzni a másik megjegyzését sztem, programozza úgy , hogy minden menni fog és sikerülni fog..

aki meg pesszimistán áll a dolgokhoz az úgy jár mint a második hozzászoló :-( neki van még mit tanulni az élet jó oldaláról...

szóval hajrá! csak pozitivan!!

agykontroll!! lehet tanulni!!

2008. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen arra nem kaptál választ,amit kérdeztél.A nagykövetségen keresztül lehet intézni ezeket a dolgokat,csak kicsit drágábban és lassabban mivel küldözgetni kell az adatokat.

A túl optimista beírónak csak annyit,jó lenne ha így működnének a hivatalok.A valóság érzékeléséhez menj el az okmányirodába,és csináltass akármilyen igazolványt,csak egyet!Nem fogsz többet ilyen tanácsot adni a kérdezőnek.

2008. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, valoban most mar legalabb tudom a valaszt. Az nem gond, ha tovabb tart, hisz mivel kint elunk, tobb idom lesz itt elintezni, mint Magyarorszagon. Elvileg valoban lehetne egy nap alatt is - bar nekem azt mondtak, hogy eleve a szemelyi nem keszul el egy nap alatt -, de a gyakorlatban ez mashogy van sokszor!

Koszi azert a valaszokat!

2008. febr. 2. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!