Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szokasok vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokasok vannak az eskuvokon mikor a mennyaszonyt elraboljak?

Figyelt kérdés
Otleteket varnek arra,hogy hogyan lehet kivaltani a menyaszonyt.Hallottam mar olyat,hogy a nagykomanak fizetnie kellett,a nagykomaknak tancolni kellett,csokolzni ,piat adni meg ilyenek.Nalatok ez hogy ment?
2011. jan. 4. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A menyasszonyt elviszik egy közeli kocsmába, és a vőlegénynek fizetnie kell mindenkinek egy italt, hogy kiváltsa.
2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

No. Hát... Vóna elősző is a mönyasszonyt őrzők furkósbottal való körbeabajgatása s miközben hallatszik azok jajgatása, a menyecske elrabolása. Utána jön a röndőrség híása, majd ezúttal a rabolást elkövetők jól körbeszirénázása.


Félretéve a viccet, a menyasszony kiváltása csak fantázia dolga.

2011. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:

Régöbben az vót a szokássa a népnek, hogy a vőlegíny mög a mönyasszony férfinépjei eggymásnak östek, oszt jóul elagyabugyáták egymást. Folyott ám a vér is röndösen.

Oszt mikó má jóul összeverték ögymást, akkour mögbékétek, oszt mindön férfiembör bérúgott, a kocsmát mög széjjeverték.

Éfélkó mög az asszonyok talicskáva tóták hazafelé az emböröket.

2011. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sógorka a súlyomnak megfelelő milka csokiért akart elrabolni, de nem jött be. Szegény 13 eléggé vézna, én meg hét hós terhes voltam....
2011. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet. A vőlegénynek a menyasszony cipőjéből kell pezsgőt innia, vagy énekelnie kell a násznép előtt egy számot, stb...
2011. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hol laksz te, Albániában? :D
2011. jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ketchupos sütit kellett enni a felszolgálónak. Rossz címet adott meg a vőlegénynek és így a felszolgálónak kellett bűnhődni. Személy szerint a két tanúval etettem volna meg...Zeg.2011.08.06 Jánkahegyi Gyuri Csárda.
2011. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!