Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányomal néztem a tvét a...

A kislányomal néztem a tvét a cellengők adását és amikor szókt a zene odament nézni a klipet is amiben a gyereket elrabolják stb! Lehet ez rá rosszahtással?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2010. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4éves
2010. márc. 7. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem, de talán jobban fog vigyázni, hogy ne menjen el idegenekkel. Feltéve, hogy megértette miről szól.
2010. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz rá rossz hatással. egy klip, aminek ő nem érti a szövegét, mégha ez pont képileg plasztikus is, de azért egy elvont dolog. ahhoz hogy értsd, tudnod kell, miről van benne szó. egy gyerek agya ezt még máshogy látja mint a mienk, mert még nincs benne annyira kifejlődve az absztrakt gondolkodás képessége.
2010. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
is-is. gyereke anyukaja csaladja valogatja. ha elmagyaraztad neki mi törtenik es hogy ez csak kitalalt stb... es nyugodt bekes környezete van a kislanynak akkor nagy valoszinüseggel nem, mert amugy sem egy horror jelenetröl van szo. Ha viszont minden nap veritek es idegenek vigyaznak ra akkor igen - de ez utobbi esetben nem hiszem hogy erdeklödnel erröl es ha megis nem hiszem hogy ez lenne a legrosszabb elmenye. Felreteve a viccet, ma sajnos ha akrjuk ha nem elkaphat egy-egy olyan jelenetet a gyerek tv-ben vagy akar hatalmas plakaton ami nem neki valo ilyenkor koranak erdeklödesenek megfelelöen el kell neki magyarazni mit is lat, kinek milyen erzesei vannak jelen esetben a klipben stb.. es akkor helyre kerülnek benne a dolgok, es nem lesz gond. lehet hogy te teljesen oda vagy mert lat egy filmbemutatot valami jo veres akciofilmröl, ö pedig csak annyit "lat" az egeszböl, hogy a neni fel es fut az anyukajahoz... vagy valami hasonlot, mert egeszen mashogy ertelmezi a dolgot es neki nem a veres kes es a "labszarcsontok mindenütt" tünik fel hanem sajat elete kis esemenyei, hogy ha ö fel akkor hozzad fut. szoval nyugi :)
2010. márc. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!