Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha minimális ceremóniát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minimális ceremóniát szeretnénk a polgári esküvőre, kivel kell felvenni a kapcsolatot? Akkor is az esküvőszervezővel?

Figyelt kérdés
Csak bevonuló zenét és pezsgőt szeretnénk. Ez mennyibe kerül?
2011. jan. 9. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
2 rugó
2011. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ehhez nem kell esküvőszervező. Én elég régen mentem férjhez, de akkor elég volt emiatt az anyakönyvvezetővel beszélni.
2011. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinéztek egy nektek tetsző dátumot, bementek az anyakönyvi hivatalba, ott kedvesen megkérdezik, hogy mit szeretnétek. Ajánlanak majd több időpontot is, bár február környékén nincs nagy esküvő szezon.

Van, ahová ti viszitek egy cd-n a zenéiteket, vagy ott is össze lehet válogatni. A pezsgőt majd szintén ti viszitek.

Kb. a pezsgőtök árába fog kerülni az esküvőtök.

2011. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Időpontot már kértünk nyárra és legközelebb már csak az esküvő előtt 3 nappal kell menni az anyakönyvezetőhöz.
2011. jan. 9. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Be kell menni az anyakönyvi hivatalba, ott elmondanak mindent. Rendes esetben egy hónappal az esküvő előtt minimum be kell jelentkezni.

Esküvőszervező egyáltalán nem kell.

A szertartás nem kerül semmibe, az első válaszolót nagyon átverhették.

Októberben volt az esküvőnk és nekünk (mint általában) annyi volt a költség, hogy vinni kellett egy üveg pezsgőt, amivel koccintani lehet, meg egy virágdíszt az asztalra, amit később vissza is kaptunk.

2011. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A zene alapból ingyen van, ha csak nincs valami különleges kívánságotok. Ha van, akkor sem szoktak érte kérni semmit, csak akkor visztek egy CD-t, legalábbis mifelénk így van. Virágot, pezsgőt ti visztek.
2011. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tőlünk 2ezret kért az anyakönyvvezetö és mi vittük a pezsit decemberben pezsgö1000 a poharak miatt, es minden zene egy 1000es nálunk 2 zene volt
2011. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja rosszul fogalmaztam szal tölünk 3at kért de nektek 2 lett volna amiket akartál. decemberben 1.ker úri u. hivatal
2011. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!