Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A leendő férjemet az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő férjemet az esküvő utáni bulin ugy szeretném megviccelni hogy? Többi lent!

Figyelt kérdés

A leendő férjemet úgy szeretném megviccelni, hogy megbeszéljük a zenésszel hogy mondja be hogy most pedig xy-nak adják vissza a lakás kulcsát mert már felesége van. Előtte pedig a csajoknak osztogatnánk kulcsot

és sorba egymás után mennének ki a férjemhez a lányok a kulccsal :) Szerintetek jó ötlet?


2011. jan. 25. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Poénos, de lehet kínos is.

Mert könnyen lehet belőle megjegyzés, hogy "na, a Józsikának is szépen volt tapasztalata"

2011. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nekem rossz ehhez a humorom, de nem tartom valami hű de nagy poénnak, bocsi.
2011. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha nem lesz ott olyan akivel volt már szex akkor működhet:P


különben kínos lenne

2011. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
ha az én párpmmal játszanám el ezt nem biztos hogy a nászéjszakán csinálnánk mást a veszekedésen kivül:)
2011. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
80%

Szia!

Unokatesómék lagziján ez volt.Igaz,ott a menyasszony nem tudott róla,hanem kiosztották titokba a kulcsokat.Aztán egyszer kihívták őket a zenekar elé és az újdonsült férj barátai mondták,hogy mivel már nős ember,így adják vissza a kulcsokat a lányok.A menyasszony nagyon meglepődött-mondjuk a férj is a szivárvány minden szinében játszott,hisz ő se tudott róla-,de nagyon tetszett nekik.A vendégsereg is jót nevetett.Náluk bevált.:)

2011. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
ha nálam lenne így az biztos megkapnám a magamét ha rájönne hogy én szerveszkednék kapnék a fejemre am jó csak kínos
2011. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nemcsak a férjed érezheti kínosnak, de a lányok is, akik a kulcsokat adják... Legalábbis én mint vendég bazi kínosnak érezném, nem akarnék részt venni benne.
2011. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez attól függ mennyire humorszerető a násznép, nekünk tetszett volna :)


Eredeti, nem pedig akkora idétlenkedés mint amikor a tojást kell végigvezetni a gatyában meg újságpapíron táncolni amit kicsikre hajtogatnak.,...ezek elcsépelt ezeréves uncsi dolgok, de amit írtál még sosem hallottam és szerintem poén.

De ízlések és pofonok....neked kell ismerned a leendő férjed hogy tudd tetszene-e neki. Enyém szerintemelütötte volna valami poénos beszólással, és a násznép (főként 20-30 évesekből állt, rokonokat leszámítva) is jót röhögött volna.

2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk nagyon bejött!!!Mindenki nevetett,főleg a férjem!!!
2011. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Ez inkább a menyasszony megviccelése lehetne a férj haverjainak részéről. de ha a menyasszony szervezi abban nem látom a poént. Valaki elmagyarázhatná.
2011. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!