Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az esküvői fotosok portfóliója iszonyat rossz!?

Figyelt kérdés

Nézegetem a képeket, már sokat átnyaltam, de mindegyiknél olyan képek vannak, hogy minden apró bizbasz le van fotozva,csak a mennyasszonyról nincs semmi!


Értem ezalatt azt, hogy hat kép van a hegedű nyakáról, a szálló csokorról, amiből szerintem ott égegyadtavilágon semmi sem látszik és még sorolhatnám.


Egy másik meg lefikázta a haverok által készített képet, hogy ott biztos lesz hiba, meg hogy elszállnak a képek, meg bemozdulások,meg ha elromlik a kamera stb...


Kérdem én? Mitől jobb az ő képe, a barátom által készített képeknél? Ott legalább tudom, hogy engem akar megörökíteni, bocsánat, minket, és nem valami totállényegtelen tárgyat, hat szögből.


2011. febr. 12. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Durva általánosítás


2. művész lelkek... istenem!

2011. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen oldalakat nézegettél de azért egy igazán profi fotós munkái sokkal szebbek mint egy átlagember képei. beállítások, fényviszonyok, utómunka.

persze én is láttam már nagyon gáz úgymond "profi" fotós képeket amik rettenetesen bénák voltak, de ha tényleg jó fotóst fogad az ember akkor nem fog csalódni.

2011. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, emiatt elnézést kérek, de a lényegen nem változtat!
2011. febr. 12. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem is profi fenykepesz. Hol talaltad? Hirdetesben? Sokan hirdetnek ugy mint profik, eskuvo alatt, az hozza a nagy penzt. Ha eskuvorol van szo, mind tobbet kernek. Viragos, etterem, ruhas, stb.
2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne a legolcsóbb árkategóriát nézd. A bénábbaknak is kell valahogy kuncsaftot szerezni, általában az árral kompenzálnak.
2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekünk ő volt a fotósunk, csodaszép képeket cisnált. és a honlapján bőven van menyasszonyról kép:

[link]

2011. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az eskuvoifoto.extra mennyiért csinálta nektek, és melyik csomagot választottátok?
2011. febr. 12. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100 ezerért csinálta, de mi 12 órás időtartamra kértük. A készülődéskor érkezett és félegykor távozott. Nekünk ugyanis addig tartott a buli. asszisztenst hozott magával +20 ezerért, ami nagyon megérte. egész este dolgoztak, szinte láthatatlanul, nagyon jó pillanatokat kaptak el. asszisztens nélkül a vakuzást, derítést, világítást macerásabb lett volna megoldania! én maximálisan elégedett voltam vele, és a képekkel is.
2011. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat :D
2011. febr. 12. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!