Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a férfiaknak olyan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak olyan rossz hogy ha megházasodnak és csak rabságban érzik magukat meg függetlenség elvesztése stb akkor miért kérik meg a nő kezét? :D

Figyelt kérdés
mindenhol azt írják hogy a házasság a nőnek milyen jó a férfi meg elveszti a függetlenségét, szerintem ez marhaság de ha így van minek házasodnak össze?vagy ha már megkérte a kezét miért szomorú , ellentmondásos.:D
2011. máj. 21. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hm, ez egy jó kérdés. :)
2011. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kétfajta férfi van.Az egyik boldogan házasodik,és nem érzi rabságnak,a másikból meg kikényszeríti(kimondva,kimondatlanul)a nő.
2011. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
91%

Az a helyzet, hogy a férfiak többsége nem akar házasságot, a nők többsége viszont akar.

Aki rabságnak érzi (legyen akár férfi, akár nő), annak rossz a házassága.

A rossz házasság olyan , mint a kalitka, ott rab a madár, a jó pedig olyan , mint a fészek, oda önként és boldogan megy a madár.

2011. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert a nő addig nyaggatja őket a házassággal, amíg be nem adják a derekukat :)


Amúgy meg, komolyra fordítva a szót, ha valaki a házasságot rabságnak érzi - akár férfi, akár nő - akkor ott már a kapcsolatukkal vannak alapvető problémák és nem valószínű, hogy abból hosszú és boldog házasság lesz.

2011. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt sosem értettem. Mi változik meg a házasság által? Mi az, hogy elveszti valaki a függetlenségét? Szerintem a házasság hülyeség, csak pénzkidobás. Én úgy vagyok vele, hogy ha a leendő barátnőm majd össze akar velem házasodni, hát legyen, nekem mindegy. Nem számít szerintem semmit, sőt, inkább rosszat csinál, mint jót.
2011. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó csak az ilyenek idegesítőek: [link]

azt gondolom h van jó házasság , de amelyiknél az egyik fél nem akarja akkor már mérnem szakítanak mért megy bele egy szar házasságba?

2011. máj. 21. 12:52
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsóval (12:51) egyetértek , amúgy tényleg nem változik semmi szerintem se de akkor meg mi ez a nagy felhajtás h jaaj elvesztette a függetlenségét meg ilyenek.
2011. máj. 21. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhh...olyan férfi ne házasodjon aki a nő miatt "adja be a derekát", meg "csak úgy megkéri a kezét" !!

Abból sose lesz jó kapcsolat. Tapasztalattal a hátam mögött írom, hogy egy érett gondolkodású férfi családra vágyik, ölelésre, meleg vacsira és ezért kész egy életkapcsolatot kialakítani a párjával. Aki függetlenség elvesztése címén házasodik az majdnem olyan, mintha tényleg rabságba hajtaná magát. A házasság nem béklyó, hanem egy kapocs. Nem szűnnek meg a barátok, a kikapcsolódás, együtt-külön is lehet programokat szervezni. /És igen, nem egy"megvakulok a féltékenységtől" hölgyet kell elvenni, mert ki milyen virágot szakít....:)/

2011. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, unalmas leszek a pszichológia könyvemmel jövök megint, de rengeteg igazság van benne:

sok férfi azért érzi kalitkának a házasságot, mert bennük maradt az ősemberekből, hogy minél több nőt kell megtermékenyíteni, a géneket tovább adni és sokan ezért nem kötelezik el magukat, mert akkor már neccesebb a "lelépés".

Ezért van a köztudatban az is, hogy a hetedik évben megy tönkre a kapcsolat, mert az ősemberek kb. addig maradtak a gyerekes ősasszonnyal, mert utána már a gyerekre se kellett vigyázni, életképesnek volt mondható.

Szóval tudat alatt még mindig bennünk vannak az ősi dolgok, amit csak a mai modern világ és felfogás csak bonyolít.

2011. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezeket csak úgy mondják :) ilyen baromságokkal viccelődnek :) de nem gondolják komolyan. Amikor mi az esküvőre készülődtünk, akkor a vőlegényemnek is állandóan ezt mondták a kevésbé normális és ötletes haverjai. Ez volt a maximum, amit a csökött agyukból képesek voltak előkaparni. Szánalmas volt és röhejes :) De mindegyik házasságban él, és imádja a feleségét és a gyerekeit :) Ha megkérdeztem, hogy ezekszerint megbántad, akkor mindegyik közölte, hogy élete legjobb döntése volt, pedig az asszony nem volt jelen, se az anyós, és én sem vagyok egyik feleséggel sem olyan viszonyban, hogy visszamondjam nekik. Egyszerűen ez csak egy idióta, média által sulykolt, jópofának tartott ordenáré, ötlettelen valami. Akkor mondják ezt, amikor nem tudják, hogy miként reagáljanak a nagy hírre és zavarban vannak, ill. ha nem váratlan hírről van szó, akkor azok mondják ezt, akiknek az élete szánalmas (nincs párjuk, boldogtalan a kapcsolatuk), és önmaguk állapotáról akarnak ily módon hírt adni.

Ne foglalkozz vele :)

2011. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!