Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek "illő" menyecsketá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "illő" menyecsketáncot tartani, akkor is, ha eskuvonkon nem lesz videos, fotos és vőfély se. Csak zenekar és a lakodalmi vacsora+éjféli vacsi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kötődne a menyecske tánc a fotóshoz? Legfeljebb nem lesz profi képetek róla. Valamelyik rokon csak csinál képeket, és kérhettek belőle ti is.
2011. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol vele, hogy illő-e? Ha nem szeretnél, nem kell, bármiféle esküvőd is van. Az én szüleimnek rendes lagzija volt, de menyecsketánc nélkül, mert úgy gondolták, nem fizettetik ki a rokonsággal a vacsorájukat.. Én is harácsolásnak tartom, és nem tudnék odaállni a rokonság elé, hogy na figyeljetek, házasodom, lakást akarok, adakozzatok mert úgy illő..

Szóval nekem sem lesz, bármennyire hagyomány is. És nem, egyáltalán nincs gazdag családom, sőt semmiféle támogatásra nem számíthatok, de akkor sem koldulom össze a pénzt a jószándékú rokonoktól.

Szóval én maximálisan tisztelem, ha úgy döntesz, nem lesz!:)

2011. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háát..inkább az anyagi oldalára gondolok..pl.ugy volt hogy a párommal elterveztuk hogy lesz "minden":vőfély,videos stb.és akkor tartottunk volna, de a szülők lefujták mert nem akarják fizetni, de a menyecsketáncot akarnák...De én ugy vagyok hogy ha ők sajnálják a pénzt ezekre én meg tancoljak a forintokért?
2011. febr. 20. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

A menyecsketáncból befolyt összeg a tiétek és nem a szülőké,míg a fotóst és videóst ezek szerint nekik kellett volna állniuk.A vendégeket pedig vendégüllátjátok,kapnak vacsorát és ez a ti napotok,titeket ünnepelnek,vagyis üres kézzel nem illik odamenniük,a menyecsketánc pedig annak az ideje,mikor ezeket az ajándékokat át lehet adni. pl. boríték

Igaza van az egyik válaszolónak,kicsit kínos,hogy gyakorlatilag kifizettetik a vendégekkel a vacsorájukat,de gondolom ők sem most lesznek először lakodalomban,ismerik a szokásokat és tényleg jó érzés adni az ifjú párnak ajándékot,ha már volt olyan kedves és meghívott és részt vehetek a vacsorán is.

2011. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson táncolni ezeknek. Hát mit képzelnek terólad? se fotós, se videós, se vőfély. Igaz te meg nem adtál bele semmit. Még a vőlegényt is zavard el pi...ba. Ugyis oda vágyik.
2011. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*De én ugy vagyok hogy ha ők sajnálják a pénzt ezekre én meg tancoljak a forintokért?


1. A szülőknek nem kötelessége állni az esküvőtöket. 2 tanúval ingyenes.

2. Van fogalmad róla, mennyi egy esküvő? Követelőzés helyett inkább számolj, mennyit tudnál visszaadni utólag. Mert mind ugysem fog összejönni.

De ha nincs kedved hozzá, akkor vagy ne sajnáld a saját pénzedet (ha nincs, akkor meg ne követelőzz, hanem örülj, hogy kisegítenek), vagy ott az ingyenes verzió.

2011. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kíváncsicska ***** válasza:

A menyecsketánc nem függ össze a fotós videós vőfély jelenlétével.De ha nem lesz profi videósotok azt bánni fogjátok.Tudom hogy nem olcsó de még fotózásotok sem lesz?Akkor minek a felhajtás ha nem marad róla szép profi kép?Ez az én véleményem persze.

www.pillanatmegorokito.hu nekünk ő volt a fotósunk és nem bántuk meg és egész jól meg lehetett vele egyezni, még úgy is hogy pesti a fényképész mi meg zala megyeiek vagyunk.

2011. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!