Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dj vagy zenekar? Miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj vagy zenekar? Miért? Mennyit fizettél érte?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:46
1 2
 1/11 saku28 válasza:
Szerintem a zenekar hangulatosabb :S
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyszemélyes zenekar, mert rokonunk rokonja, és mert jó! 40000 mert rokoni alapon jött :D
2011. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 jersey-69 ***** válasza:

Nekünk DJ lesz, mert a páromék annyira nem rajonganak a mulatósért, de ésszerű kompromisszum született:

Dj lesz mindenféle zenével, de játszanak mulatóst is.

Teljes hang és fénytechnikával, útiköltséggel, mindennel együtt 80 000 Ft-ért.

2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Másoknak nem volt zene a lagziján? :P

2011. aug. 12. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mindkettő, dj is és zenekar is. A dj-nek nagyobb sikere volt, a zenekart haza is küldtük éjfél után. 40 ezer forintot fizettünk a dj-nek, a vendégek nagyon dicsérték, nagyon tetszett nekik. A dj azért is jobb, mert ő tud játszani mindenféle zenét, nem csak mulatósat, mint a zenekar. Ha újra kezdhetném csak dj-t hívnék. A zenekar felesleges pénzkidobás volt, 90 ezer forint volt. :S
2011. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk zenekar volt, de nem mulatós zenével. Ismertebb slágerekkel, meg a mi kedvenc dalainkkal. Főleg rock volt, és mindenkinek tetszett, lehetett rá táncolni is.

A másik verzió az lett volna, hogy népzene lesz hegedűkkel, népdalénekessel, de végül ezt elvetettük. Pedig szerintem az se lenne rossz.

A DJ-t kizéártuk, együnk se szereti a disco meg techno zenét.

2011. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolso:

Az hogy DJ jon az meg nem jelent tucctucc zenet. En gondolkodok azon, hogy egy rock dj-t hivjak, ami azert elonyosebb a zenekarnal, mert igy konnyebben megoldhato, hogy amig mindenki ott van, addig lightosabb rock, pop, esetleg mulatos menjen, majd kesobb szoljon a metal. De mondjuk egy folk metal zenekar lagzira azert utne :-)

2011. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem dj lesz. Én kivagyok a zenekaroktól. Épp most voltunk eyg lagzin, zenekar volt, 100 ezer forintba került, de hát aozk többet kajáltak meg piáltak, mint énekeltek. Csomószor semmi zenne nem volt, me ők kint bagóztak, vagy ettek, vagy ittak, stb. És még hamisan is énekelt az énekes nagyon. Hát ezért én nem fizetek 100 ezret. Még akkorse ha a rokonság ki van akadva, hogy jaj, az nem hangulatos, ha nincs zenekar. Lesz@rom.
2011. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen zenekar.

A DJ tökéletes, csak épp nem lakodalomba való.

Vannak nagyon jó zenekarok és még azt is meg tudják oldani, hogy magyar zene ne szóljon az éjszaka alatt, nemhogy mulatós ne.

Én ismerek nagyon jó zenekarokat, akik elfelejtik a lépegetős csárdásokat, ha arról van szó.


Rendes zenekar meg nem vállal el egy bulit 90 000 Ft-ért :S Annyiért ki sem tenném a lábam. Egy öttagú zenekar esetében ez ötfelé oszlik és akkor végigállja az éjszakát és jó eséllyel aludni nem tud, mert reggel meg mehet dolgozni.

2011. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze, az én válaszom, csak az én véleményem, mindenki úgy csinálja ahogyan akarja.
2011. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!