Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A válás után nehezebb ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás után nehezebb ismerkedni? (tapasztalatokat kérnék! )

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Válásom után 3 hónap múlva megismertem a második férjem, igaz, most tőle is válok (elnézést, az okok most nem tartoznak a tárgyhoz), de már újra van egy 8 hónapja tartó kapcsolatom. (félreértés ne essék, már 2 éve külön élek a férjemtől).

2011. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Tapasztaltabb, esetleg rigolyásabb vagy már, mint anno. Jobban észreveszed a másik fél hibáit. Sokkal több szempontot figyelembe veszel, amit az elsőnél még nem tettél meg. Mindemellett, és pont ezekből kifolyólag, ha sikerül második, x-edik.. párt találni, nagyobb az esélyed a kiegyensúlyozott kapcsolatra. Higgadtabb vagy, ezért jobban tudod irányítani a dolgaitokat, ill. tárgyilagosabban, kívülről tudod látni magatokat, emiatt nem követsz el olyan hülyeségeket, mint esetleg az előzőben. Persze emellett az érzelmek sem olyan hevesek, mint pl. az első, huszonéves fejjel átélt kapcsolatban.
2011. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mások miatt, magam miatt. Azt hiszem már sosem fogok megbízni a másik nemben, és hogy az együttélés sikerülhet. Nem vagyok így maradéktalanul boldog, de nem kockáztatom meg, hogy valaki még egyszer visszaéljen az érzelmeimmel.
2011. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb ismerkedni, csak ha te magad nem akarod, akkor az sugárzik belőled.Első válásom után kb. 6 évig nem volt senkim,mert nem is akartam. Olyan volt kipihenni azt a sok rosszat, ami körülvett.Viszont amikor már társra vágytam, másként öltözködtem, többet adtam magamra, és megtaláltam a 2. férjemet.
2011. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Is-is. Sok mindentől függ. Igaz az, hogy attól függ, hogy te mit akarsz, hogy érzelmileg független vagy e, hogy mennyire viselt meg a válás, mennyire okozott csalódást az exed, vannak e gyerekeid, ha igen segítséged stb.

Dolgozol e, mennyire jársz társasába és még sorolhatnám. Tény, hogy aki többet mozdul ki otthonról, hamarabb párra lelhet. :-)

Valamint attól is függ, hogy te milyen típus vagy, értem ezalatt a kutyaharapástszőrivel, vagy a sohatöbbetférfit vagy majdhaeljönazideje ... :-)

2011. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és most épp a 3. és a 4. férjem között vagyok. :-)))
2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!