Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát válasszak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát válasszak egy 20-25 fös polgári esküvöhöz?

Figyelt kérdés
Én valami egyszerübb, inkább alkalmi ruhára gondoltam. semmi abroncs meg ilyenek. Mi a véleményetek?
2009. febr. 17. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron voltam egy olyan esküvőn, ahol a menyasszony magyar volt, a vőlegény olasz, Pesten volt az esküvő, a menyasszonynak ott se volt abroncsos a ruhája, egy laza mediterrán stílusút viselt, természetesen fehéret, illetve fehér árnyalatút (ahány féle van...), klasszul nézett ki.
2009. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz abroncsosat is nyugodtan, ha az álmod. Ha nem vágysz rá, akkor javaslok valami egyszerű vonalvezetésű alsószoknya nélküli menyasszonyi ruhát. De egy egyszerű krém színű kosztüm is megteszi. A fontos, hogy Te jól érezd magad benne, és olyan legyen amilyennek Te szeretnéd, és amilyen ruhára Te a szíved mélyén vágysz. Hisz, ha csak 20-25 fő is lesz, de ez akkor is a Te napod.
2009. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak ezt pl.

[link]

2009. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! 19:01-es! nagyon klasz ez a ruha én is ilyenre gondoltam fehérben ill. törtfehérben.
2009. febr. 17. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyonyoru, es rengeteg ruhajuk van nekik is, elizabethn.hu

nezd meg, de ne csak az eskuvoi ruhakat, hanem az elegensat, mindegyiket.

2009. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, megnéztem, tényleg gyönyörüek, van is ami tetszik. Ismered az üzletet? nem tudod milyen áron tudnék kölcsönözni/vásárolni?
2009. febr. 18. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az uzletet, multkor valaki itt belinkelte ezt az oldalt, megneztem, es azota is van, hogy megnezegetem, mert annyira sokfele kozul lehet naluk valasztani, es annyira gyonyoru dolgaik vannak tenyleg. Szerintem irjal nekik e-mailt, vagy csorogd fel oket. Pecsett van ez az uzlet, de gondolom te is lattad a cimuket.
2009. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!