Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tengerparti esküvő? Szertenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparti esküvő? Szertenem is, meg nem is. Nem baj, hogy kimaradna mindenki? Bov lenn

Figyelt kérdés

Szóval. Párom országért, hogy mennyivel jobb, olcsóbb, meghittebb lenne, ha ketten elutaznank valami szép helyre és osszehazasodnank. Én mindig is nagy lazult szerettem volna, hogy mindenki ott legyen, stb... Az is tetszene amit őond, de nem önzőseg kizárni mindenkit?nem sértődnenekmeg a rokonok? Nem tudomit csináljak...tényleg szép és meghitt lenne, de " szabad" pl a nagyszüleinket dedszuleinket megfosztani attól, hogy lásson minket osszehazasodni ?

Novák a helyesírási hibákért meg a hiányos ekezetekert, de telefonrol írok és itt nem működik mindig


Köszi a segítséget!


2011. márc. 15. 21:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Párom szeretne*
2011. márc. 15. 21:22
 2/15 A kérdező kommentje:

Mindig is nagy lagzit *

Remelem azért ki tudjatok bogozni....az erintokepernyo a halálom :):(

2011. márc. 15. 21:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatjátok mind a kettőt együtt. Itthon megtartjátok a polgári esküvőt bulival, odakint meg egy kis templomit a tengerparton. Vagy fordítva. Ott polgári, itt templomi.
2011. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Attól jobb lesz a házasságotok,ha nagy lagzit tartotok? Kidobtok sok pénzt azért,hogy másokat etessetek-itassatok?
2011. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez a Ti esküvőtök és az a fontos, hogy úgy legyen, ahogy azt ketten elképzelitek. Lehet, hogy megsértődik néhány rokon, de majd megbékél. Mi most szombaton házasodtunk össze úgy, hogy csak 2 tanú jött velünk. Meg sem mondtuk a családnak.
2011. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért szeretnek nagyot, hogy akiket szeretünk, velünk unnepljenek.

Első válaszoló: érte is gondoltam, de lehet kissé súlyos lenne, én egyetemista vagyok, párom gyakornok.


Amúgy kb mennyiből jönne ki egy ilyen tengerparti esküvő? Semmi nagyzolas, csak szállás egy hétre ( akkor az lenne egybe a naszut is) plusz a szertartás ? Milyen papírok kellenének? Érvényes lenne itthon is, vagy ujra kene eskudni?

Bocsi a sok kérdésért de nem tudom hogy megy ez

2011. márc. 15. 21:41
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez a ti döntétesek. Egyébként érdekes gondolat de érdemes megnézni ki mit gondol meghittség alatt?


nekem meghittebb egy itthoni lagzi a hazámban a szeretteim körében és szüleimmel, mint egy idegen országban ahol idegen nyelven mondom el a betanult szöveget és külföldi esküvőszervező ugrál egyfolytában, és amikor a ruhámat felveszem nem édesanyám és a legjobb barátnőm segít az öltözésben és ölel meg utoljára lányként, hanem egy idegen szobalány.......melyik is a meghittebb? :))


Legjobb barátnőmél tengerparti esküvőt tartottak mert meghittebbnek gondolták.....hát, minden angolul volt természetesen, volt amit nem is értettek csak betanultak, idegenek ugráltak körülöttük és bár jól sikerült minden, de a meghitt szó a legutolsó amivel jellemezték az esküvőjüket. Egy esküvő nem attól lesz meghitt és romantikus hogy kicsi a létszám.

2011. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a lány, próbálj ragaszkodni a te verziódhoz. Valahogy a lányoknak fontosabb ez a szertartás. Szerintem lehet, hogy megbánnád, nem is beszélve, hogy megsértődne mindenki, ami plusz terhet rakna rád valószínűleg.

Tengerparti esküvőt is csinálhattok talán egyszer amikor elmentek, és csak úgy ceremóniának. Gőzöm sincs mennyibe kerülhet. Szerintem a tengerpartos verzió nagyon szép lehet, de valahogy nem igazán reális, és ezt te is érzed. Meseszép igen ! Az is igaz ez a kettőtök dolga, de ha már tudjuk a tradiciókat látod milyen nehéz eltérni tőlük.

Sikert a döntéshez !

Ja, mégegy verzió, megkérdezni a rokonokat, mit szólnának, de nem feltéve, hogy ezen gondolkoztok, csak hirtelen gondolatként. Meglátod a reakciót, ha tetszik nekik a tengeresdi, akkor uccu, ha te magad miatt is azt szeretnéd !

2011. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

a meghittet arra értem, hogy csak mi ketten, senki véleményével nem kell foglalkozni,m az van, amit mi szeretnénk, nem kell másoknak megfelelni, stb...

és nem szeretnék se esküvőszervezőt, se semmit, bár nem tudom, én meg tudnám-e oldani

2011. márc. 16. 11:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Én írtam a meghittségről.

A barátnőméknek is úgy volt esküvőszervező hogy a hotel ahol esküdtek (tengerparti szálloda valami szigeten) biztosított nekik fotóst, meg szertartás vezetőt, és hát járt a dologhoz maga a szervező is. Nem hallottam még olyanról hogy totálban csak az ifjú pár szervezi, mert kell aki ottani járatos a dologban és megszervezi, végigvezeti, kapcsolatot tart a szertartásvezetővel, stb. De mindent meg lehet oldani..

Nekem tényleg csak ez lenne a bajom, hogy nehéz úgy a kettesbenlétre koncentrálni hogy közben még az igen sem "igen" hanem "yes I do".... :) Magyarán olyan hivatalos "szaga" van a dolognak, de tény hogy eszméletlen csodálatos képeik készültek, nincs szebb esküvői fotó szerintem mint a tengerparti esküvői fotó. Csak nekem hiányzott volna hogy a szeretteim velünk ünnepeljenek, és az is hogy később felelevenítsük a dolgot és nekik is jelentsen valamit az a nap, ne csak kettőnknek.

2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!