Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen mennyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mennyasszonyi ruhát választanátok? Vagy milyen mennyasszonyi ruha volt az esküvőtökön? Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
:)
2011. márc. 17. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én klasszikus fehér hosszú ujjú uszályosat, csipkéset, szép dekoltázzsal.
2011. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetes várandósan mentem férjhez. Pezsgőszínű, abroncsos ruhám volt.
2011. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alak, ízlés, és pénz függő.
2011. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az első válaszoló vagyok. Még nem mentem férjhez, de pár éven belül fogok. 25 éves vagyok, kistermetű, átlagos testalkatú, de már mostantól fogyózom, hogy egész vékony legyek majd álmaim ruhájához, nem előtte pár hónappal akarok kapkodni. Eddig 5 kilót adtam le fél év alatt, ami szépen meg is látszik, de ennél is vékonyabb leszek, ha minden jól megy. Viszont mivel alacsony vagyok, erősen dilemmázok azon, hogy egy ekkora kaliberű ruha nem nyomna-e még jobban össze, akár még magassarkú cipővel is. Majd kiderül időben.
2011. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet szeretnék: [link]


És te?:)

2011. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a polgári meg az egyházi között majdnem egy év lesz. A ruhám ugyanaz:

[link]

Az egyházira vettem alá egy abroncsot, meg lesz fátylam is.

2011. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ez számomra a legszebb ruha:)

[link]

2011. márc. 17. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyönyörű, régen láttam szebbet. És az előző válaszoló ruhája, a csipkés aljú is gyönyörű!
2011. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Disi válasza:
Én 20 hetes kismama voltam a nagy napon, de mindenféleképpen "királylányos" ruhát szerettem volna. Így ne volt könnyű előre választani, mert nem tudtam, hogy mennyit fogok nőni addigra. Ez volt a ruhám: [link] Fűzös volt hátul, uszályos, nagyon könnyű, tele volt tüllel, nagyon kényelmes volt így is. Mondjuk nem volt nagy pocim, de nem is látszott a ruhában egyáltalán. Persze nem ez volt a fő szempont. És nem is nyomta a hasamat. A mellrésze pont az én méretem volt, nagyon szép formát adott. Barátnőm is felpróbálta, neki pl. már nagy volt, ő még vékonyabb nálam is, mellben is kisebb. Azért neki is jól állt. Nagyon szép ruhát választottál, de fel kell próbálni, mert csak úgy fogod tudni eldönteni, hogy ez e az igazi. Volt egy másik favoritom, de sajnos annak a mellrésze elállt tőlem, hiába fűztük összébb. Én szerencsés voltam, mert már az első helyen megtaláltam az igazit, azért elmentem máshová is próbálni, nagyon élveztem, mert minden szalonban más szempontok alapján fognak ajánlani, de így könnyebben el tudod dönteni.
2011. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!