Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kineztem egy gyonyoru Donna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kineztem egy gyonyoru Donna Salado ruhat, csak Angliaban lehet ezt kapni ( eddig meg nem talaltam egy Mennyasszonyi ruha kolcsonzot sem aki ezt a fajtat arulta volna). Szoval ha valaki tud rola Hol lehet kapni ezt Magyarorszagon kerem jelezze?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én beírtam a google-ba, hogy Donna Salado ruha..pár darabot kiadott, amit vaterán, árulnak. Ha azok nem tetszenek, akkor írhatnál az eladónak, hogy hol vette.
2009. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A googleba ha beírod add ki adatot biztosan megfogod találni az álmaid ruháját csak nézz el máshova is!Mikor lesz a nagy nap?
2009. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

En is megtalaltam azokat a ruhakat. De tudod ha mar megtalaltad azt ami tetszik..........

Itt megnezheted a 'ruhamat'.

Majus 22-en lesz az eskuvo.

2009. nov. 17. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok aki kérdezte mikor lesz a nagy nap!A ruha nagyon szép és szorítok hogy minden összejöjjön!Hány fős lesz és milyen?Egyébként a május nagyon csodás!
2009. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megtaláltad a képet róla, akár meg is varrathatod. Én is varrattam. Így teljesen rám lett szabva, és bele tudtam szólni, hogy itt még tegyünk rá egy kis szalagot, de azt meg ne tegyük rá stb.
2009. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!