Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két tanús esküvő? Segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tanús esküvő? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Májusban szeretnénk összeházasodni.Két tanús esküvőt tervezünk.Tudna valaki válaszolni pár kérdésemre ebben az ügyben?

Két tanús esküvőnél

-kötelező a menyasszonyi ruha és az öltöny? Vagy elvileg bármiben mehetünk?

-Kell a karika gyűrű mindkettőnknek,vagy akár gyűrű nélkül is esküdhetünk?Vagy esetleg a már meglévő köves gyűrűt is odaadhatjuk,hogy legyen ez a "jelkép"?

- 2 tanút kérhetünk hogy ott legyen valaki??vagy nekünk kell vinni?

-Az iratok átírása mennyibe kerülne nekem utólag és mennyi időt vesz igénybe?

köszönöm a segítséget.

UI: kérlek titeket,hogy ne jöjjetek avval,hogy márpedig az esküvő ilyen és olyan legyen.Egy gyors esküvőt akarunk,ami papíron is igazolja,hogy törvény szerint házasok vagyunk.A lehető legkevesebb felhajtást,és anyagi hozzáfordítással szeretnénk elintézni..

köszönöm

38/N.


2011. márc. 19. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden fenti kerdesedre kapsz valaszt a megfelelo irodakban.
2011. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudok érdemben válaszolni a kérdéseidre, de én teljes vállszélességgel támogatom az ilyet. Na ebből látszik, hogy komolyan gondoljátok és nem a nagy felhajtásra mentek rá, mint sokan mások!

:)


Sok boldogságot!

2011. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

-nem kötelező, bármiben mehettek


-ez kell!


-akár a takarítónénit is elkaphatjátok, nem kell vinnetek (csak legyen szerencsétek, hogy épp legyen ott 2 ember)


-személyi, lakcímkártya, jogsi -ezek mehetnek egyszerre, 1 nap

tajkártya (MEP vagy OEP, szintén 1 nap)

adókártya (APEH, szintén 1 nap)

bankszámlaszámhoz (1 nap)

szolgáltatóknál (1-1 nap sorbaállás)


Ha ügyes vagy, reggel nyolctól délután négyig mindent elintézel, de aznap le se fogsz ülni.

2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elvileg bármilyen ruhában mehettek, de illik megadni egy elegánsabbal az ünnepnek ami az övé. Ha nincs karikagyűrűtök, mondjátok meg az anyakönyv -vezetőnek, hogy ne legyen gyűrűcsere. Tanukat jó, ha ti visztek, mert nem biztos, hogy ott találtok 2 ráérő embert, akinél van személyi igazolvány. A menyasszonyi csokor is hiányozhat, de egy kiskosztüm mellé illene.
2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszerú elegáns ruha, kis csokor vagy 1-2 szál virág (én a piacon kis színes csokrot mezei virágokból megúsztam 200 ft-ból, de nagyon szép volt és akinek vittem nagyon örült és tetszett neki is), és ha szeretnétek gyűrűt akkor szimpla ezüstgyűrű is megteszi. Tanúkat vihettek is, de az utcáról is szólízhattok be egy autógrammra. (Ismertem párt aki járókelőket kért meg).
2011. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem szeretnétek legalább a szüleiteket vagy a tesótokat meghívni? Nem kell ebéd meg ingyombingyom, kis sütizés akár sajátból is és az is jó.
2011. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Abban mentek, amiben akartok. Én még nem esküdtem, de pl. a szüleim mesélték, hogy ők nyaralásból hazatérve zuhantak be esküdni, rövidnadrág-pólóban :D

Karikagyűrű sem kötelező, ha nem akartok, nem lesz.

Tanúkat szerintem azért érdemes vinni, bár megkérhettek valakit ott is. De egy barát, testvér, valaki csak ráér.

2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy hete volt az esküvőnk, pikk-pakk lezavartuk mi is.

-A kutya nem szól, hogy miben vagytok - mi azért felöltöztünk szépen, férjem öltönybe, én fehér szoknya+boleró+míder.

-Nálunk azt mondták "ha akarnak hozhatnak gyűrűt" - mi akartunk és vittünk.

-Az a ciki, ha épp nincs 2 ráérős ember - inkább vigyetek tanúkat.

-Iratok... passz én még nem kezdtem el intézni, majd hétfőn. De úgy tudom személyi 1500, lakcím kártya 500, jogsi 4000 körül.

2011. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Akkor ezek szerint

-nem kötelező az esküvői ruha,bármi ruha megteszi

-ha szólunk előre akkor nem kell gyűrű

- tanút akár ott is szerezhetünk..

-iratok intézése is elég hamar lemegy..

hmm..ezek kedvező válaszok..

2011. márc. 19. 13:51
 10/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Sok boldogságot Nektek.

Apámék is így házasodtak annó.... A két tanút az utcáról hívták be, utána egy ebéd, majd apám ment vissza dolgozni. Aztán együtt vannak több mint 45 éve.


Múltkor épp az jutott az eszembe, hogy az elmúlt 10 évben ahány nagy esküvőn (limuzinon vagy hintón érkező pár, hatalmas templomi esküvő, nagy felhajtás, stb) voltam, az mind sárdobálós válással végződött.

2011. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!