Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy 2 db-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy 2 db-os esküvői fotózás? Vállalnak egyáltalán ilyet? (szegedi vagyok. )

Figyelt kérdés
Csak 2 tanús lesz az esküvő, de azért jó lenne egy emlék róla. Csak 2 db képre gondoltam. Ez mennyibe kerülhet?
2011. ápr. 11. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem profi fotós nem fogja elvállalni, főleg szezonban, amikor esetleg sok munka van. inkább hívjatok egy barátot, akinek van egy jó gépe és meg lehet vele beszélni, hogy nem szeretnétek nagy banzájt, csak egy emléket.
2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha már fotóst rendelsz, akkor ne 2 kép legyen. Miért csak annyit szeretnél?
2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem leszünk nagyon kiöltözve, 5 hónapos terhes is leszek, így elég lenne pár kép :)
2011. ápr. 11. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy ismerőst, akinek elég profi gépe van, és ráér a kedvedért! Profi nem fogja elvállalni, neki nem kifizetődő. (Én is fotóztam már több ismerősnek esküvőn. Bár volt, hogy nem spórolásból, hanem azért, mert a "profi" elkésett.)
2011. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
némelyik polgári helyen lehet kérni fotóst, kérdezz rá nálatok, ahol lesz a szertartás, lehet ott is van lehetőség ilyent igénybe venni, vagy tudnak valakit ajánlani!
2011. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg volt már az esküvő?
2011. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, végül hugom fotózott, egy profi gépe van neki és nagyon jó képek lettek, mintha igazi fotós csinálta volna :)

Ja és nem 2 tanús lett végül :D

2011. júl. 18. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor semmi nem úgy lett,ahogy elterveztétek:D

Gratulálok és sok boldogságot!:)

2011. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!