Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői ebédre illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői ebédre illik meghívni a tanúkat?

Figyelt kérdés
Csak 8-an leszünk az esküvőn, a szülők, a testvér és a két tanú. Végülis ez egy családi esemény és nem tudom, hogy a tanúkat illik-e meghívni az esküvői ebédre? Az egyik tanú párom legjobb barátja, de az én tanúm lehet, hogy csak egy ismerős lesz, aki annyira nem áll közel hozzám. Ha mégsem hívjuk meg őket, akkor milyen formában lehet azt közölni velük, hogy csak szűkkörű ebéd lesz? Okos ötleteket várok.
2011. ápr. 15. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon gáz ha nem hívjátok meg őket.Akkor inkább válasszatok a családból tanúkat és nincs gond. Voltam már tanú is és menyasszony is de ilyet még nem is halottam hogy a tanút ne hívjuk meg az ebédre.
2011. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a tanu a legszükebb körhöz tartozik.

Soha olyanról nem hallottam,hogy nelenne meghívva.

Azt meg nem is értem,hogy hogyan választhatsz valakit, aki nemállközel hozzád. Őlesz az esküvői tanud....

2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem is kérdés, hogy a tanú is ott van az ebéden, ha kis esküvő, ha nagy. Kérj fel olyat tanúnak aki nem csak egy ismerős.
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanúnak az ember vagy családtagot vagy egy nagyon jó barátot hív, még szép, hogy meghívja az ebédre is. Akkor kérd fel pl. anyudat, vagy tesódat. Nekem az egyik legjobb barátom volt a tanúm, most nyáron én leszek neki.
2011. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérnél fel olyat tanúnak, akinek nincs helye veled egy ebéden?
2011. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az két személy már ide vagy oda, csak kitudjátok fizetni az ő ebédjüket is. Vagy legyen a tesód meg a közeli barát a tanú. Mindenesetre az nagyon csúnya ha a két tanút nem hívod meg.
2011. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik. De nem értem, miért nem két testvért kértetek fel tanúnk?
2011. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
ha a tanút nemhívod meg akk kit hívsz meg rá?
2011. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
az unokatesom tanunak, olyan személyt választott, akit kb egy hónappal előtte ismert meg... akkorát néztem... sosem gondoltam volna róla, hogy ilyet csinál.. azt hittem, hogy vmi full imádott bnője lesz az.. de neem
2011. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
100%
nagyon nagy illetlenség nem meghívni. válassz olyat tanúnak, akit szívesen látsz az ebéden is.
2011. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!