Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után még volt kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után még volt kedvetek nászéjszakázni?

Figyelt kérdés
Egész nap talpon, készületek, fodrász sminkes, fotozás, egyházi esküvő, fotózás, vacsora... aztán éjszaka nem ment el a kedvetek mindentől?
2011. ápr. 16. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem, bár a miénk csak fél1-ig tartott.

Egyáltalán nem azért szeretkeztünk, mert "így szokás" nászéjszakán, hanem mi amúgy is szinte minden nap szeretkezünk.

2011. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem. Kivoltam éhezve mint a vadmacska, nembirtam magammal már az esküvön se. Nekünk a nászéjszaka fantasztikus volt, eszméletlen. De bármennyire fáradt vagy most, hidd el, hogy megfog jönni majd hozzá a kedved ;))
2011. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
1. vagyok., úgy értem nem ment el a kedvünk tőle.
2011. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tele volt a lakás rokonokkal, másnapra halasztottuk:)
2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nagyon is. Eleve nagyon szexi volt a párom az öltönyében, már a lagzi alatt is tettünk megjegyzéseket egymásnak, és éjszaka egy fantasztikusat szeretkeztünk. De mi is minden nap csináljuk, úgyhogy nem volt ebben semmi különös.
2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nem volt nagy esküvő,nem kenyerem ez a nagy daj daj-ozás viszont a nászéjszaka nagyon jó volt:)hidd el neked is meg fog jönni a kedved ,majd ha ott lesztek kettesben!
2011. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Nász délelőtt volt.10 óra is elmúlt mire hazakeveredtünk a lagziból.Hatalmasat szeretkeztünk, kb du 4 óráig.Alig aludtunk.5re menni kellet vissza intézni a további teendőket és a morzsa bulit.Volt vagy 4 nap egymás után ,akkor rendes alvás nélkül , de nem zavart minket mert kellemes elfoglaltságok voltak ezek.

Szerintem, ha már a nászéjszakán sincs kedve a szexhez valakinek akkor mikor?:D Mi lesz majd 10 év múlva?

Amiket felsorolsz;Egész nap talpon, készületek, fodrász sminkes, fotózás, egyházi esküvő, fotózás, vacsora;ezek csupa kellemes elfoglaltságok amiket örömmel teszel. Mert különben nem tennéd.

Vannak ennél sokkal kellemetlenebb foglalatosságok amiktől tényleg el lehet fáradni és nem is jókedvedből fogod majd csinálni.

2011. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ, hogy mit értünk a nászéjszakán :-)


Nálunk 04-kor kezdtek elvergődni a vendégek, mire összecuccoltunk, reggel lett :-)

És akkor utána este: igen :-)

2011. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:D Eszemben sem volt :D A ház tele volt vendégekkel, és még külön szobában is aludtunk :D Amúgy amikor hazaértünk, hullafáradt voltam, ő lefeküdt aludni, én meg kiöntöttem egy nagy tál húslevest a szőnyegre !! Azt takarítottam fel...:D
2011. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:
nálunk reggel fél hétkor ment el az utolsó vendég, megnéztük a szálloda erkélyéről a napfelkeltét, aztán bedőltünk az ágyba. nászéjszaka csak aznap este volt, de nem bánom :) istenien sikerült az egész esküvő :)
2011. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!