Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ekrü színű ruhához milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekrü színű ruhához milyen smink illik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
füstös:-)
2011. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy smink nem igazán ruha függö csak.

èrdemes a ruhát is figyelembe venni de egy ilyen világos ruhánál leginkább a szem a haj és az arc színe fontos.

2011. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ill. figyelembe veheted még a virág, a menyecske és a dekoráció színeit is.
2011. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bézs szerű füstös,fehér csillámmal,mintha vizes hatású lenne.

Az nagyon szép.:)

2011. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kozmetikus vagyok, és világos menyasszonyi ruhánál, a menyasszony szemszíne, bőrszíne a meghatározó, plusz a csokor. Nem azt akarjuk elérni, hogy a ruhához passzoljon a smink, hanem azt, hogy a menyasszony szépségét kiemeljük, mert nem a ruha fog férjhez menni, és nem is a smink, hanem a menyasszony :)Egy mediterrán típusú nőnek pl teljesen más szinvilág áll jól, mint egy északi típusú szőke kékszemű világosbőrű nőnek. Ekrü ruhánál inkább én meleg tónusokat választanék, de ez is egyéni dolog, hideg-meleg párosítással is lehet pazar hatást kelteni, és persze a menyasszony személyisége is meghatározó.

Szerintem menj el a kozmetikusodhoz, és beszéljétek át, mert rengeteg variáció van erősségben, színben, árnyalatokban, és mindenképpen kérj egy próbasminket. :)

2011. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!