Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek, pink színű...

Szerintetek, pink színű ruhához milyen színű smink illik?

Figyelt kérdés
Esküvőre csinálom barátnőmnek. A haja hosszú, gesztenyebarna, hullámos, szeme szintén barna. A ruhának nincs vállrésze.
2011. aug. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem pink, vagy fekete =)
2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
füstüs, vagy ha száját hangsúlyozod, az is lehet ilyen élénk pink..de sztem még a vörös rúzs is odaillik..:)
2011. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Világos rózsaszín, barna, természetes színek, tus.

Pink szemsminket nem ajánlok, egy barátnőm egyszer úgy festette ki magát, és több fiú ismerőse azt hitte, hogy begyulladt a szeme...:D Inkább rúzsban gondolkodjatok, ha már pink.

A füstös fekete szerintem túl erős egy esküvőre

2011. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Pink rucikához nehogy vörös rúzst tegyél fel a barátnődnek mert az kész trendkatasztrófa, komolyan! :)

Füstös szem abszolút nyerő, de ha azt túl erősnek találjátok akkor szempillaspirál,rózsaszín arcpír (de csak lájtba) meg némi szájfény (színtelen v halvány rózsaszín)

2011. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

füstös szem lesz szerintem, azt nagyon szeretek festeni :)

a színek közül melyik lenne a legjobb? Barna, szürke,ezüst, lila, arany, bordós ... ezekben gondolkodok.

2011. aug. 26. 15:30
 6/9 A kérdező kommentje:
és köszi az eddigi tippeket.
2011. aug. 26. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem barna-arany
2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szürke ezüst szerintem, a pinkhez nagyon klassz lesz! ;)
2011. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A barátnőmmel megbeszéltem, és megszületett az elhatározás: füstös szem lesz, szürke és ezüst, bézses szájfénnyel. Szemet hangsúlyozunk :)
2011. aug. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!