Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne ez az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne ez az esküvő?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk nagy esküvőt, csak a család, rokonság és a közeli barátok lennének ott. Max 30fő. Templomi nem lenne, mert a párom egyszer már elvált és neki többet templomi nem lehet. Ahogy én elképzelem: önkormányzati akár egy szép parkban, vagy kerthelyiségben, mennyasszonyi ruha+vőlegény ruha kölcsönzése, sminkes, fodrász, és a szertartás után egy vacsora valami szép helyen ( amin minden vendég részt vesz). Én így képzelem el, ez kb mennyibe kerül?
2011. ápr. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

400-500 ezerFt körül,ha igényes.

Sok boldogságot Nektek!

2011. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étel+ital: 6000-13000 Ft

sminkes+fodrász: max. 15000Ft

virág: 15000 csokor + szülőknek ha akartok

önkormányzat: 15-30000 között, ha külső helyszín sztem akkor is van ennyi.

ruha: 30000-csillagos égig

Szerintem is 400-500 ezerből már nagyon szépen ki lehet hozni.

Ha nem Bp-en tartjátok talán még olcsóbban is!

Remélem segítettem.

2011. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár száz ezerbe belekerül sajnos. Nekünk is most lesz az esküvőnk és nekünk is csak max. 25 fő lesz, bár nekünk lesz templomi is. Csak a torták és sütemények majdnem 100 ezer forintba kerülnek. A ruhát varratom,de sajnos így is üti a 40-50 ezret és még mindig nem tudom, hogy mit veszek fel a menyasszonyi ruha előtt és után. Menyecske ruhám nem lesz, felesleges, de akkor sem lehetek farmerban, hiába csak a család lesz ott. Kismama vagyok, így sajnos mindenképpen kell még valamit venni, mert nincsen most semmi olyan régi darabom, amit előhúzhatnék a szekrényből, az elegáns ruháim már egyik sem jön rám, pedig van olyan is, amit még sohasem vettem fel, gyönyörű selyem ruha, megtetszett, de még nem volt alkalom, amihez felvehettem volna, nem látta még senki sem rajtam, de sajnos nem jön rám.

Szóval én is tartom azt a 400-500 ezres értéket.

2011. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!