Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vidéken 70 fős esküvő kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken 70 fős esküvő kb mennyibe kerűlne?

Figyelt kérdés
Kaja,pia,zenész,terem az ingyen van.
2011. aug. 31. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
300 rugó
2011. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire vidéken lenne az esküvő, összegeket nem tudok így írni, de ezekre számíts költségként:

- fotós/videós

- dekor

- vőfély

- meghívók

- csokrok (koszorúslányoknak, neked 2)

- ruhák (menyasszonyi, menyecske, párodnak öltöny)

- fehérnemű

- cipők

- szertartások árai

- kozmetikus

- műkörmös


Van közte ami opcionális. Most hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a 300 szerintem kevés. Mert azért egy jó fotós ha egész napra van, az 100ezer. (mi nem egész napra kértük, hanem 4-5 óra és így volt 60ezer) Meg a ruha is a vőlegénynek, menyasszonynak attól függ milyet akartok 50-100 ezer. Kaja is elég húzós, főleg ha étterembe esztek. (nekem 25 fővel volt 100ezer, és vittünk töményet is pedig...)
2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a jövő héten lesz 72 fős. Vidéken, Szabolcs megye. kb. most járunk 1 milliónál, és nincs benne semmi extra rongyrázás. Mondjuk nekünk semmi nincs ingyen, nincs pl fotós ismerős. Ebben a ruhák nincsenek benne, az kb. 250 ezer körül van(öltöny, menyasszonyi ruha, menyecske ruha, 2 ing, nyakkendők, kiegészítők.)


A fontosabb tételek:

Kaja: 350ezer

Ital: 150ezer

Süti:100ezer

Fotós:100ezer

Videós:60ezer (ez baráti áron)

Zenekar:100ezer(ez is baráti áron)

Virág:40ezer


Apróságokat nem írom, de jellemző, az ide egy 10ezres, oda egy 20-as. Sok apróság van, meghívó, amit nem is számoltam hozzá.

Aztán a benzin, a telefonszámla, ami a szervezés elég húzós járulékos költsége, de ezt se számoltuk...


Tényleg egyszerű lagzi lesz, se koktélos, se tűzijáték, meg mit tudom én milyen extrákat tudnak már újabban kitalálni. Mi annyit szeretnénk csupán, hogy a hangulat, kaja, pia jó legyen.


Ja, a díszítés van ingyen, most jutott eszembe:) Azt barátok csinálják.


Remélem tudtam segíteni. Az biztos, hogy nagyon jó érzés így készülni.

2011. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk novemberben lesz az esküvőnk.

Meglehet oldani olcsóbban is persze...

Nekünk 35 fős, viszont nekünk van fotósunk, zenész felesleges.Ez így már rögtön + 200 ezer.


És így nekünk a költségvetés 400 ezer forint. Ami azt jelenti, hogy nálatok ennek minimum a duplája.


Általában 10-14 ezer per fő.

2011. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!