Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi esküvői meghívóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 1. 13:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

[link]

[link]

[link]

ezek csak ilyen gyorsan kivitelezhető skiccek, hogy értsd, miről beszélek...


de ha az egyszerűség a cél, akkor ne duplalapos meghívót csináltass, hanem egy laposat:

[link]

és kösd meg egy masnival:

[link]

vagy ha félbehajtod, nem tekered, akkor így:

[link]

majd írd meg, hogy segítettem-e:) ha kell még segítség, írj bátran!

2011. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Igénytelen, valami ki tudja honnan lopott mintát bemásoltak kétszer, jól széthúzták/összenyomták, hogy elférjen, és ennyi volt a "tervezés". Nem grafikus csinálta, hanem egy ügyetlen amatőr, ez lerí róla messziről! Ballagási meghívónak is ciki lenne, nem hogy esküvőre! :o


Ha ezért még fizettetek is, akkor mindenképp sajnálom a dolgot, remélem, nem vágtak át vele. :(

2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval:)

Ezt nem tanult ember csinálta, mármint olyan, aki legalább hozzászagolt ahhoz, hogy kell egy rendelkezésre álló teret betölteni -kitölteni betűvel, ornamentikával, színnel.

Könyörgöm, ez egy szakma, ezt tanulják több éven kerszetül, mire azt mondhatja az ember, hogy jó munkát ad ki a kezéből!!

Nem beszélve arról, hogy ezzel a förtelemmel már korábban is találkozhattunk, csak akkor szürke volt.

Igazán nem kellene erőltetni.

Siralmas.

2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Neked tetszik? vagy miért kérdezted?

Babazsúros sztem amúgy...én választásom ilyen lenne:egy egyszerű fehér gyöngyházfényben játszó lap, bézs, vagy óarany szövegezés, az elején csak meghívó szöveg, esetleg egy szalaggal átkötve

elegáns egyszerű, de ez is ízlés kérdése, de fura a rózsaszín, mert az esküvő 2 emberről szól, és az egyik férfi, a rózsaszín így fura

2011. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


és ezek szerintetek milyenek?


[link]



[link]

2011. máj. 2. 13:33
 26/32 anonim ***** válasza:
Ami az első linken van, az szép, rendezett, arányos, ami a másodikon, az nekem már túlzsúfolt, sok az a mintás szalag középen, hiába ismétli a papírra nyomott motívumot.
2011. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Amúgy elárulod, miért kérdezed? Saját esküvőre kéne? Vagy esküvői meghívókat akarsz csinálni hivatásszerűen?
2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Saját esküvőre lenne:) ááá én sajna nem értek a grafikai progikhoz:( nem tudom megcsinálni magamnak sajnos:((


Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2011. máj. 2. 13:52
 29/32 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt, nemrég találtam, letölthető sablon: [link]


Ha meg rendelni akarsz tőlük, azt is lehet, nem hiszem, hogy drágák lennének.

2011. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Köszönöm!:)


és ehhez mit szóltok? egyszerű és nem is rózsaszín:)


[link]

2011. máj. 2. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!