Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvennéd az esküvődre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd az esküvődre a képen látható sárga ruhát fehér szaténból? És mi a véleményed a hajról, csokorról, sminkről?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm,de csak polgári.akkor már 33 hetes kismama leszek,a pocakom elég kicsi mert eddig csak 4kgt híztam így nem fog csúnyán állni rajtam a ruha.a pocakomnál kismamásra lesz megcsinálva.amúgy varrattatom a ruhát.teszek fel képet a ruháról,sminkről,csokorról,hajról.ha van véleményetek légyszi mondjátok el nekem.Köszi

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 5. 09:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megijedtem először, hogy ilyen sárga ruhában leszel, de fehérben tökéletes! :) Biztos nagyon szép leszel, gratulálok, sok bolodgságot!!! :)
2011. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennem fel, mert szerintem rajtam nem allna jol. :) 37F
2011. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát igen sárgában elég durva lett volna.:)
2011. máj. 5. 09:47
 14/31 anonim ***** válasza:

A ruha (fehérben), a csokor, a haj, a smink = TÖKÉLETES!!!


Gyönyörű leszel!... :-))


Sok boldogságot kívánok!

2011. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Szép leszel!

Sok boldogságot!

2011. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem a csokor nem tetszik. Nagyobb a zöld-része mint maga a virágcsokor. Szerintem nem szép.
2011. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nekem minden tetszik, főleg a ruha, főleg ha fehérből lesz:D

Sok boldogságot!

2011. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A ruha nem tetszik.

A frizura...minden mennyasszony megcsináltatja ilyenre a haját, mert hogy szép, de avval sosem törődnek, hogy a hétköznapi hajjal ezerszer szebbek..

2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
A sárga nem jön be nekem sorry az irigység szine a sárga meg ez túl sárga már,alapban se szeretem a sárgát mert szeretik leszarni a pókok.A zöld viszont tetszik.
2011. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Utol, nem elég feltűnő a "képen látható sárga ruhát fehér szaténból?"

Jézusom....:DDDD

És a szóismétlés...jajXD

2011. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!