Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvennéd az esküvődre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd az esküvődre a képen látható sárga ruhát fehér szaténból? És mi a véleményed a hajról, csokorról, sminkről?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz az esküvőm,de csak polgári.akkor már 33 hetes kismama leszek,a pocakom elég kicsi mert eddig csak 4kgt híztam így nem fog csúnyán állni rajtam a ruha.a pocakomnál kismamásra lesz megcsinálva.amúgy varrattatom a ruhát.teszek fel képet a ruháról,sminkről,csokorról,hajról.ha van véleményetek légyszi mondjátok el nekem.Köszi

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 5. 09:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem mind tetszik, együtt is jól fog mutatni.
2011. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném fel, de csak azért, mert nekem piszkosul nem állna jól. De ha neked megfelelő alakod van hozzá, akkor biztos nagyon szép leszel benne, szerintem szuper ruha! A többi is nagyon jóó
2011. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Csak a ruha az ami egy kicsit nekem fura volt, de így belegondolva, fehérbe tuti tök jó néz majd ki!!

Csinos leszel és szép.. a párod tuti el fog olvadni :)

Sok boldogságot!!

2011. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
én nem venném fel, de a te esküvőd, neked kell jól érezned magad ;)
2011. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik! Biztos csini leszel. Sok boldogságot ! És még több babát !
2011. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen a jókivánságokat.kedves utolsó válaszoló,több babát egyenlőre nem tervezünk :)
2011. máj. 6. 00:42
 27/31 anonim ***** válasza:

Ruha csodaszép,csokor nekem nem tetszik nekem csokorban a csepp alakú jön be,haj és smink is csodás:-)Biztosan szép leszel,sok boldogságot Nektek :-)

22/N

2011. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A smink és a ruha szuper lesz:D A virággal nekem is esőre az a bajom, hogy több a zöldje, de ez ilyen fajta gondolom direkt, csak nem ehhez vagyok szokva, szóval nézegetni kellene 10 percig meredten, akkor már tetszene:D A haj is elég jól fest, de nekem volt már ilyen "preparált" hajam, és utáltam, hogy kemény, természetellenes, úgyhogy az egyik hozzászólóval értek egyet, hogy valami természtesebb kivitel, ami nem szilárdul össze a sok habtól és lakktól, az jobb lenne. Persze ennek van tartása... csak még zizegős hangot is kiad, annyira nem természetes:D
2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
*elsőre, és bocsi a többi esetleges elgépelésért is
2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nekem a csokron kívül minden tetszik. illetve az sem olyan rossz,szóval ha meglátnám más kezében,nem mondanám azt h ronda vagy ilyesmi,de én biztos hogy nem ennyire hosszúkásat szeretnék. inkább lefelé lógosat. Sok boldogságot!:)
2011. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!