Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszene nektek egy ilyen esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene nektek egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék összeházasodni a párommal, de már most csak a gond van vele. Szüleim, nagymamán szeretnének nagy felhajtást csapni, amolyan igazi vidékies lagzit tartani, minden "sosem" látott rokonnal. Én viszont nem vagyok túlságosan oda a nagy felhajtásért, nem is vágyom ilyesmire. Megbeszéltük a párommal, hogy az esküvő a szabadban lesz és csak a legközelebbi barátokat, rokonokat hívnánk meg. (kb. 50 fő)

Úgy tervezzük, hogy kora délután lesz megtartva a ceremónia, utána pedig svédasztal lenne a vacsoráig. Vacsorára már meleg ételt szolgálnánk fel, plusz a tortát és a süteményeket.

Majd jöhetne a tánc, amíg a vendégek ki nem fáradnak.

Nektek hogy tetszene egy ilyen szolidabb esküvő?


2011. máj. 19. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene :)
2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt, csak mi magunk grilleztünk. A hobbikertben tartottuk, több volt a barát, mint a családtag. Nekem is nagy lagzit akartak csinálni, nem kis harcok árán elértem, hogy ne legyen nagy felhajtás. Érveltem én, hogy a mi esküvőnk, mi döntjük el, hogy mi legyen, saját pénzből lesz... A család azzal jött, ha már felneveltek minket, joguk van ünnepséget csinálni, tiszteljük meg őket, adjunk hálát. Szerencsére jött a baba, így belátták, minden pénz jól jön, hülyeség a nagy lagzi. Nagyon sok szerencsét kívánok, és gratulálok!
2011. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi is grillezésen gondolkoztunk, de ezt végül elvetettük szüleim kérésére. :)

Abban reménykedtünk, ha a menüt rájuk hagyjuk, már nem akarnak beleszólni a többibe.. Erre pont ma jöttek, hogy mégis mi lesz a menyasszonytánccal, a vőféllyel, a lakodalmas zenével stb..

2011. máj. 19. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jó lenne.

Ismerősömék tudod mit csináltak?

Ők sem akartak semmi felhajtást, azt sem, hogy költségekbe verjék a rokonságot, alkalmi ruha, ajándékok, pénz stb.


Ezért meghívták őket (40főt) egy grill partira, mondták, hogy csak magukat hozzák, kényelmesen öltözve, buliznak egyet.

Mikor mindenki megérkezett, bejelentették, hogy ez igazából egy esküvő, jött a pap össze adta őket stb..

Mindenki tátotta a száját, és a végén hatalmas buli lett a dologból.

2011. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, mi a zenét megoldottuk, egész nap csak Beatles szólt... Nagymamáink buliztak a saját esküvőjükön, nekünk is kijárt a kedvenc... :)
2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem mindegy, hogy kinek mi tetszik! Nektek az amit leírtál. Ez a ti napotok, nektek legyen szép. Ti emlékezzetek rá vissza örömmel.


Egyébként én a vidéki változatra szavaznék, persze némi módosítás belefér, de az alap az az.

2011. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon tetszene, remek ötlet! Csak legyen vészterv vagy nagy sátor eső esetére. :)
2011. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
89%
Nekem nagyon tetszik, a hagyományos menyasszonytáncos-vonatozós-lakodalmas zenésen nem is érezném jól magam.
2011. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk holnap pont ilyen lesz. A párom szülei nagy felhajtást akartak, de mondtuk ez a mi esküvőnk, meg amúgy is mi finanszirozzuk, ezért csak a szűk családi kör és közeli barátok lesznek. Ez cca 40 fő körül. Zenész lesz, de vőfény nem, meg menyasszonytánc sem(kismamaként nem hiszem, hogy tudnék annyit táncolni). Igaz mi nem grillezünk, hanem rendeltünk étteremből kaját(szerencsére nem kerül sokba, mert baráté az étterem)
2011. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó,és ne úgy legyen ahogy a szülők akarják,mert abból nem lesz jó házasság!!!Mindenbe bele fognak szólni,mert elvették tőlük a "pici gyermeküket":)

Tudom,átéltem az én szüleimmel ez volt...Velem még ilyen probléma nem volt,fiatal vagyok ahhoz,még egy 2 évet elbírok de lehet hogy 3mat:)

2011. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!