Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő Nyíregyháza? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő Nyíregyháza? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezekre lennék kíváncsi Nyíregyházán:

Milyen esküvői helyszínt tudtok ajánlani?(éterem stb)

Milyen esküvői ruha szalont?

Milyen virágost/dekorációst ?

Zenészt ?

Vőfélyt ?

Előre is köszönöm!:)


2011. máj. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Nyíregyháza nem esküvő, hanem város. A cím így lenne helyesen: esküvő Nyíregyházán.


specifikusan esküvős fórumokon több értelme van ilyen kérdést feltenni, ide főleg tinik járnak.

2011. máj. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 5 éve voltunk Ny.házán esküvőn és ha jól emlékszem ott Kabalásnál van bent egy étterem talán Pagony volt a neve. Csodálatos hely volt és nagyon finomat főztek. A polgári szertartás helye is gyönyörűen fel volt díszítve (bár az a dekorációs érdeme volt), de a helyszín varázslatosnak tűnt számomra.

A vőfély az kisvárdai származású volt, egy fiatalember (35-40 éves). De baromira jó hangulatot csinált!


Sajnálom, hogy csak ennyiben tudtam segíteni! Sok boldogságot!

2011. máj. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szabolcs megyei vagyok bár nem nyíregyházi, azért egy két dolgoban tudok segíteni.

Vőfély: Kiss Balázs nagyon, de nagyon jó fej fiatalos srác. 06/30-232-80-92

Balázs ismerőse dekoros , nem tudom a számát, de kompletten mindennel foglalkozik virággal is, Balázs biztos tud ebben segíteni majd.

Zenekar: Attól függ mennyit szántok rá én tudom ajánlani a szatmári dáridót ők nekünk az idén 150 ezerért vállalták, de hárman vannak és minőségi munkát végeznek: 06/70-414-20-59 www.szatmaridarido.eu

Vagy a Ricseifiúkat is tudom ajánlani: [link]

Ruhaszalon: www.felicita.hu vagy van egy szalkai is.

Esküvői helyszín:

Stella Rose, Nyh Lujza út 13/b 06/42-460-060

Lugas Hotel Nyh Prága út 3. 06/42-342-777

Hotel Pagony Nyh Újmajor 06/42-501-210

2011. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sikerült megtudnom valamit a dekorosról.

Balázs anyukájáról van szó. Meghívóval is foglalkoznak. Mindennel ami egy esküvőre kell korrekt megfizethető áron. A 06-30-232-80-92-es számon eléred őket.

2011. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fotó videó pedig www.balatonvideo.hu vagy 06/30-232-09-40
2011. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk holnap lesz 2 hete, hogy ott volt az esküvőnk. Még friss az élmény :)


A Lugas hotelben voltunk, nagyon rendesek, segítőkészek voltak; a dekorációt a Romantika rendezvényszervezőre bíztuk (Zsatkuné Móni), nagyon ügyesen szépen és nem túl drágán dolgozott.

Fotósunk Tamás Pál volt, vasárnap kapjuk meg a végleges képeket, de retusálás előtt is már nagyon jól néztek ki (ő 80.000 volt reggel 9-től másnap 3ig) és mindenhol ott volt.

Nekünk nem zenekar volt, hanem Pavlovics Gergő a Sunshine rádió DJ-je. Reggel fél 5ig tartott a buli és egy perc se volt, amikor ne táncolt volna valaki! Nagyon ügyesen csinálta!

Ha kell még valami részlet, vagy elérhetőség írj privátban!


22/l

2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyíregyházán én egyetlen olyan ruhaszalont tudok,ahol nem kezeltek le,és nagyon kedvesek voltak!

Héri & Héri a tesco mögött van a szalon!

Méretre varrták a ruhát,sőt,ha időben még akkor még külön neked is varrnak,és nem pattognak hogyha meg mondod hogy valami nem teszik,és árban is nagyon jók!!!De olyan náluk nincs hogy nem tetszik,mert mind gyönyörű....:)

Helynek mindenképpen sóstót ajánlom,vagy a korona hotelt mert ott az élet fája szökőkút,és közel van a házasságkötő terem is:)

Virágos/Dekoros zenész/Vőfély ízlás kérdése!

Üdv,egy rendezvényszervező:)

2011. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek!:)
2011. máj. 21. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gyönyörű környezetben, Sóstón! Én csak ezt az egyet tudom elképzelni. A Krúdy vígadóban, közvetlenül a tó és hatalmas park mellett. Egyszerűen gyönyörű, lélegzetelállító.

2011. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabriello7 válasza:

Ez elég jó helyen van:


Ózoon Hotel: 4400 Nyíregyháza, Csaló köz 2, 36 (42) 402 001

2018. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!