Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az milyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen ha valaki nem csinál lagzit?

Figyelt kérdés
Úgy értem esküvőt szeretnénk, de lagzit nem. Méghozzá anyagi okokból nem. A szülők nem tudják finanszírozni mi meg belátható időn belül nem tudunk annyit félre tenni, hogy egy lagzit kihozzunk, és gyereket is szeretnénk. Ezért arra gondoltunk hogy esküvő szűk családi körben, (szülők, kereszt és nagyszülők ) és utána egy étteremben vacsiznánk. Nektek mi erről a véleményetek? Hallottatok már ilyenről? Vagy akinek nincs annyi pénze az inkább csak együtt él?
2011. máj. 21. 18:53
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
100%
Tartsátok meg úgy az esküvőt, ahogy az nektek a legeslegjobb. Ez a nap rólatok szól, nem a násznépről. Ha nincs meg a fedezet nagy dínom-dánomra, akkor nincs. Az a legfontosabb, hogy szeressétek egymást.
2011. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szíved joga eldönteni,hogy akarsz-e lagzit,vagy sem,ne hallgass senkire,szerintem egy bensőséges vacsora is emlékezetes és gyönyörű! :) Mi is így csináltuk: a házasságkötés után a két tanú + szülők + férjem és az én testvérem beültünk vacsorázni, pár hét múlva pedig csináltunk egy kisebb bulit a barátainknak. Semmi extra nem volt,mégis így volt a legszebb.

Sok boldogságot Nektek,és minden jót! :)

2011. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyenről. ÉS tök normális. Sőt van olyan is, hogy csak a pár vacsorázik, tanúk sem esznek velük...

Most nagyon sok mindent olvastam erről, mert szakdogát írtam róla. És kérdőívekből is azt szűrtem le, hogy az én megkérdezetteim közül is többen csak családi körben tartották. Volt aki villámesküvő miatt szintén.

2011. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hallottam ilyenről. :) pont 2 hete voltam lagzi nélküli esküvőn. szerintem nem baj, de csak ti tudjátok,hogy milyen esküvőt szeretnétek. ha lagzisat, akkor várjatok vele, amig lesz pénzetek. de ha így is jó, akkor miért ne? :) nem másoknak házasodtok össze. :)
2011. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van! Nekem se hiányozna a nagy rongyrázás, meg pénzt lesni a rokonoktól, barátoktól (ennek "etikettjét" visszataszítónak tartom...) inkább egy szolid esküvő, esetleg utána egy szűk családi vacsora, ennyi.
2011. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, ki milyen rongyrázós lagzit csinál, hanem az elkövetkező 20-30-40-50 év!!Azt kell szeretetben együtt leélni.
2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk szegények, de már most tudjuk, hogy nem lesz templomi, utána ketten elmegyünk vacsorázni, esetleg család, de az is lehet, hogy 2 tanu aztán megyünk külön, ennyi lesz. Nincs ebben semmi, nekünk így jobb. Aztán elutazunk ketten valahová.
2011. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 21. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lesz lagzi, anyagi és más okokból sem.
2011. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a Szex és New York-ban is csak vacsora volt az esküvő után ;)
2011. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!