Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nekik van igazuk? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekik van igazuk? Meg kéne hívni?

Figyelt kérdés

Apukám élettársával nagyon rossz a viszonyunk, szinte nem is beszélünk, nem találkozunk. Ez egészen odáig fajult, hogy két éve karácsonykor kijelentette, hogy mi (én és a párom) ne menjünk oda (apukám házába!!!), mert minket nem szeret:S

Jövőre lesz esküvőnk, és én úgy gondolom, amíg nem kér bocsánatot nem hívom meg. Különben is csak azért hívtam volna meg, mert apukám párja, de így már biztos nem akarom.

Viszont anyós és a nagymamám is azt mondja, hogy mégis meg kéne.

Szerintetek?


2011. jún. 1. 11:18
1 2 3
 1/29 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
72%
Ha ilyen a viszony, nem kéne meghívni.
2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kell meghívnod. Majd a végén az lesz, hogy azért hívtad, hogy kapjatok tőlük pénzt vagy ajándékot. Én nem hívnám meg
2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Hívd meg,ha nem jön el,az is őt minősíti...
2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

Hívd meg, egyszer kibírod!

Jobb a békesség, aztán ne találkozz vele, ha nem muszáj.

2011. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Ez kétes...ha meghivod,akkor te tettél egy lépést már felé

ha nem hivod meg,akkor apukádnak sem fog jól esni,hogy a párja kimarad...szerintem hivd meg,ha nem megy el,akkor az már az ő baja:)

2011. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 napietus ***** válasza:
68%

szerintem a legdiplomatikusabb, ha úgy írod apukád meghívóját, hogy "...és kedves családját", aztán majd ők eldöntik, elmegy-e. nem fog, ha ennyire utál Titeket, de Ti eleget tettetek az illendőségek.


sok boldogságot!

2011. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Hívd meg! Apukád úgy is ott lesz, ha meg ő nem jön el, akkor csak őt minősíti!
2011. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem hívnám meg, mert nem érdemes rá, és az esélyét sem akarnám megadni, hogy esetleg tönkreteszi ezt az eseményt.
2011. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Ne hívd meg.A te esküvőd,a te napod,neked kell jól érezned magad,és olyanokkal ünnepelni,akiket szeretsz.

Én a saját nagyanyámat nem hívtam meg.Hiába mondta a nagynéném,hogy illene,ha 30 évig nem szeretett,eztán már nem is kell.

2011. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát igen ... és kedves családját... Téged és azt a ...
2011. jún. 1. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!