Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vacsora után mennyivel van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vacsora után mennyivel van a tortavágás, és mikor kezdődik a menyasszonytánc?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig akár hány esküvőn jártam, mindig úgy volt, hogy megvacsoráztunk --> ez kb. 1 órát vett igénybe, de volt, ahol másfelet. Ezután volt egy kis pihi, majd elkezdődött az első tánc, amit a pár nyitott. Kb. 1 órát táncolt a nép és utána vágták fel a tortát, majd ezután közvetlen jött a 'Szabad a tánc a menyasszonnyal' című rovat.


Éjfél környékén meg hideg tálas variációk, aki esetleg éhes lenne még. Eközben meg az ifjak elmentek átöltözni és ment tovább az ihaj-csuhaj.

2011. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire éjfélkor vágják a tortát. De h a tánc mikor van...
2011. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tortavágás 11-kor, menyecsketánc éjfélkor - vagy tortavágás éjfélkor, menyecsketánc 1-2 között van a legtöbb helyen...
2011. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Akár hány esküvőn jártam mindig az lett a vége hogy a kajálás után kicsit túl sokat ittam, amikor a menyasszony tánc volt akkor már nem sok mindenre emlékszem de hogy a torta vágás mikor van arra főleg nem, mert mindig másnap reggel amikor megyünk haza akkor kapok becsomagolva néhány szeletet. Barátnőm ezért fél a saját esküvőnktől :P ami egyenlőre még nincs eltervezve :P
2011. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
19-től volt nálunk a vacsora. Nagyjából 23-kor tolták be a tortát és 0:00-kor kezdődött a menyasszonytánc.
2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor amikor csak akarod! A te esküvődnek olyannak kell lennie, ami neked megfelel, a vendégek meg jól érzik magukat mindenhogy :)
2011. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is valahogy így gondoltam.Nálunk 1/27-kor lesz a vacsi,10-1/211-re tervezném a tortát,és akkor 11-től menyasszonytánc.Én úgy tudom éjfélkor kell átöltözni menyecskének.Ezért akarok belesűríteni mindent éjfélig.Vagy nem így van?:))
2011. jún. 3. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyomány szerint nagyjából így van, de csak kevesen tartják be... Szerintem jó az amit elgondoltál, de tényleg azon múlik, hogy Te mit szeretnél, nincsenek erre kőbe vésett szabályok. Szoktak még éjfél után behozni rétest és/vagy káposztát vagy esetleg marhapörit, hátha a táncolók megéheznek...


Esküvőket fotózok mellesleg :)

2011. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én falusi vagyok de azért leírom nálunk hogy szokott lenni

kb 19-től van a menyasszony tánc(ez helyi szokás hogy vacsi előtt van a tánc mert így a táncért adott pénzt a a vacsi előtt megkapják.és aki ingyen akar enni annak a táncért kell fizetni)

21.30 körül vacsi

tortavágás

00.00 menyecsketánc

utána pedig svédasztalos kaja szokott lenni

:)

2011. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!