Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ronda módon viselkedem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda módon viselkedem? Mi a helyes út?

Figyelt kérdés

Az egészet ott kezdeném, hogy most a nyáron fejezem be a főiskolát, és 3 év alatt mindig navétáztam, így alkalmam volt baráti kapcsolatba kerülni a sofőrőkkel.

Egyikkel az elmúlt két évbe közelebbi kapcsolatba kerültünk. Akkor múlt 3 éve, hogy tragikus körülmények között elvesztette a feleségét és maradt 1 nagyon aranyos kisfiúk.

Időközben elnyertem a kisfiú szeretetét és a férfi tiszteletét.

Ám most nem tudom, hogy mit is csináljak, hiszen van 1 lány aki mindenképpen el akarja vetetni magát a férfivel, és diszkréten félre akar állítani engem az útjából, mivel én több időt töltök a férfival és a kisfiúval.

Mivel nem erőszakolhatom rájuk magam, kicsit eltávolodtam tőlük, de a tegnap felkeresett a férfi és arról érdeklődött, hogy miért tettem ezt.

Erre én elmondtam, hogy én nem erőszakolhatom rájuk magam, és hogy ha akar, maga kell új élettársat választania magának. Mindebbe én nem szólhatok bele semmilyen módon, és a jó kapcsolatunk még attól megmaradhat.

Erre az ő válasza az volt, hogy mindezeket figyelembe véve, velem szeretné újrakezdeni az életét, és, hogy nem csak ő szeretne maga mellett látni, hanem a kisfia és az egész családja is.

Én nagyon megszerettem és úgy érzem boldoggá tudnám tenni. Mit tegyek?


2011. jún. 4. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért tőlünk kérdezed ezt? Ha szeret, te is szereted, akkor mi a gond? A másik nőnek duplán nincs joga rájuk erőszakolni magát, ha a férfi nem vonzódik hozzá. Tedd úgy, ahogy helyesnek érzed.
2011. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetnél? Fogadd el a kérését! Félsz a másik hölgy próbálkazásaitól? Lehet, hogy lesznek miatta kellemetlen napjaid, de közös akarattal le tudjátok szerelni. De ehhez a párodnak is határozottnak kell lennie. Két kapura lődözni tisztességtelen lenne.
2011. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdésedet, mi lenne itt a ronda viselkedés?


A pasi veled szeretné folytatni az életét, te töltöttél velük rengeted időt... Hol a probléma?


Miért kellene félreállnod? Meg miben állna az, hogy rájuk erőszakolod magad? Komolyan nem értelek.. Soha nem lesz olyan, hogy a világon mindenkinek megfelel az, amit szeretnél elérni és a mi fontos számodra.. Ha állandóan félreállsz mindenki útjából, soha nem tudod elérni a céljaidat, soha nem lesz saját életed.

2011. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés. te akarod őt, ő meg téged. a másik nő nem kell neki. nem járnak, ahogy kivettem a szavaidból. akkor hol a gond? legyetek boldogok! hajrá
2011. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Hol itt a probléma?
2011. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ronda viselkedés? igen, az a ronda viselkedés, ha ennyire nem küzdesz meg semmiért.


Komolyan, ne legyél már ennyire mulya.. mi az, hogy mindebbe te nem szólhatsz bele semmilyen módon?????? Mindig mások döntsenek az életedről, aztán te majd elfogadod, ahogy sikerül?


Ha egy álláshirdetésre más is jeletkezik majd rajtad kívül te mindig félreállsz? Ha valaki bepróbálkozna a férjednél, te hagyni fogod? Kiállsz melletük, ha valami gond van? vagy diszkréten meghúzódsz a sarokban, hogy jajj hát te inkább nem szólsz bele?


Bocs de felhúzott, amit írtál.

Ha ennyire nem vagy képes megküzdeni semmiért, akkor ne menj hozzá. Ha nem tudod eldönteni, h mit akarsz, és küzdeni érte, akkor nem jó ötlet rád bízni egy családot.

2011. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha kitálalod az érzéseid, az miért durva viselkedés?
2011. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pont azért mert szeretem akartam félreállni, hogy azt tegye ami neki a legjobb.
2011. jún. 4. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:
De ő téged választott, és nem írtál olyat, h haragudna rád a férfi.
2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, és mi lenne, ha a férfi se tenne semmit, mert úgy gondolja, félreáll, hogy az legyen, ami neked a legjobb?


Értsd meg, az életben soha nem szabad félreállni. Az adódó lehetőségeket használd ki, tudatosan, ne csak sodródj.

2011. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!