Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hagytak már titeket faképnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak már titeket faképnél az esküvő előtt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kis kérdés... Nekem felajánlották esküvőm előtt 2 héttel, hogy hagyjam a fenébe. Kicsit nem volt normális az illető :D
2011. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért téged igen?:O
2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem sajnos..XD mára már kihevertem volna....
2011. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy nőt,aki egy nappal az esküvő előtt lépett vissza. Akkor tudta meg,hogy pasanak volt egy barátnője,akit az ő kedvéért terhesen otthagyott! Ezt elfelejtette neki megmondni. A lány úgy gondolta,hogy ilyen emberben nem tud megbízni,és nem köti vele össze az életét.
2011. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ufff..majdnem...

Nálunk szokás rádión keresztül zenéket küldeni az ifjú

párnak a lagzi előtt egy héttel!

A régi utcámból ahol laktam annó egy ismerősöm a rádióban dolgozik!Amikor meghallotta,hogy férjhez megyek akkor ő is küldött nekem pár zenét a fia,a férje és a saját nevében!

Nos a vőlegényem ezen felháborodott,hogy biztos,hogy ezeket a zenéket az ex pasim küldi!Pedig semmi közöm sem volt ahhoz a fiúhoz,soha csak utcabeli volt,gyerekként együtt játszottunk!Ebböl nagy patáliát csapott,szakítani akart az esküvő előtt 1 héttel!De nem történt meg...

Pedig lehet,hogy kellett volna,,,

Akkor még nem hittem,nem akartam hinni,hogy nem is olyan jó ember mint amilyennek lefesti magát:**

Amúgy apósom,a párom édesapja ugyanígy járt!Az esküvőjük előtt pár nappal kiderült,hogy a leendő ara mással is kufircol!Lefújták az esküvőt pedig már minden elvolt készítve...

Majdnem megismétlődött a történelem...://

Ezt így leírva,átgondolva Mounika show sajna....

2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hál' istennek velem nem történt ilyen. És nagyon remélem nem is fog. Csak érdekesképp tettem fel.
2011. jún. 6. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan sztorit ismerek, ahol egy pár 7-8 éve volt már együtt, mikor is egy nyári hónapra kitűzték az esküvőt. A lagzi előtt kiderült, hogy a fickó összefeküdt a menyasszony legjobb barátnőjével, aki terhes lett.

Végül a lagzi meg lett tartva, csak menyasszony csere történt.

Azóta a cserben hagyott lány boldog családi életet él egy másik emberrel természetesen, míg a fickó vergődik egyik csajtól a másikig, ugyanis a csaj megszül és elváltak.

Hab a tortán, hogy a második menyasszonynak is volt egy párja, akinek szintén egy másik lánnyal van családja, viszont ő meg vissza járkál az első barátnőjéhez, azaz a második menyasszonyhoz udvarolgatni, vagy valami ilyesmi.

Na így kerek és szép ez a történet....

2011. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont az előbb írtam ki hasonló kérdést!Engem nem,de én hagytam ott a vőlegényt,mert elvert,meg azzal gyanúsított h csalom!!Betegesen féltékeny volt mindenkire,még a saját apjára is,meg barátnőimre is!Na én ebből nem kérek!Az arcomat inkább hadd ne mondjam h h néz ki...ma megyek fül orr gégészetre,mert nem hallok rendesen...
2011. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!