Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha esküvő előtt 5 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvő előtt 5 nappal elverne a vőlegény ti is lefújnátok mindent?

Figyelt kérdés
A sztori hosszú lenne,ha valaki kérdez részleteket leírom.
2011. jún. 8. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha esküvő előtt megüt, akkor mire számítasz később?

Én tuti nem mennék hozzá!

Ha ez veled történt, akkor nagyon sajnállak!

2011. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen igen. Egy percig sem gondolkodnék rajta.
2011. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ott hagytam,másnap reggel hazajöttem,csak bűn tudatom van,mert a kislánya azóta is keres engem,meg az én kislányom is az övét!Nem mondom h nem adtam neki én is,de mindig azt mondom,ha kapok,adok is!Nem hagyom magamat!
2011. jún. 8. 07:34
 4/64 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis részletet. Milyen volt eddig a kapcsolatotok? Együtt éltek? Mennyit dolgozik? Esetleg gyanakodtál hogy van más valakije? Mert az eddigiekből nem mennék hozzá. Kiváncsi vagyok mennyire foglalkozik veled.
2011. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim válasza:
90%
Hát pedig ennél egy kicsit részletesebben is leírhatnád. Attól függ hogyan történt a helyzet. És legfőképpen miért? Persze semmi sem magyarázhatja, hogy kezet emeljen rád. Azt tilos elviselni! Tehát ha attól félnék, hogy ez továbbra is előfordul majd akkor igen, lefújnám.
2011. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
20%
Minden pofonnak van előzménye, ahogy a szavadból kiveszem ennek következménye is volt. Kvittek vagytok.Menj hozzá bátran. Karakán csaj vagy, akit a pasija nem üthet meg büntetlenül.Ez tetszik.
2011. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Ez volt a második,h kezet emelet rám,kék zöld az arcom,a fülemmel meg megyek orvoshoz mert alig hallok rá!Minden másnap dolgozik!Otthon voltam a gyerekekkel amikor hazajött,nekik épp folyt a fürdővizük,én meg pakoltam,takarítani készültem,és belerúgott a porszívóba h én minek takarítok,semmire kellő vagyok,porszívó szét esett,ekkor a porszívó csővel vágtam oda neki(De hát a magam 55-60 kilójával,85 ellen nem sok jó reménnyel)Aztán mint kiderült az volt a baja,h nem vele foglalkoztam ha nem rendeztem a gyerekeket,meg pakoltam!Utána a földön is feküdtem ott ütötte a fejemet,és nem túlzok,ha azt mondom h csillagokat láttam,én karmoltam,meg rúgkapáltam,be is találtam neki...Az ő kislánya is az én verziómat igazolja,mert már nagy,viszont a "vőlegény" engem mocskol mindenhol,de csak annak tud aki az én arcomat nem látta!Nem hiszem h volt valakije,ő gyanúsított engem h csalom!Le is ment egy ottani férfihez megkérdezni h mi van köztünk,meg a volt páromat is felhívta...persze mind a 2 kiröhögte,h badarság!Aztán a kihez lement,most ő nyugtatgat,h senki nem mutogat rám ott ujjal,senki nem nevet rajtam(A "vőlegény" ezt állítja)
2011. jún. 8. 07:43
 8/64 A kérdező kommentje:
magdianyu!Köszi,de lemondtam mindent,a ruhám eladó sorba került!Szülinapomon lett vna....
2011. jún. 8. 07:44
 9/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak ott hagynám, fel is jelenteném...
2011. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el örökké, én még fel is jelenteném bántalmazással, mert a gyerek is tudja igazolni. Úgy lecsukatnám ahogy van. Mi lesz a következő megjelenik és agyonver? Ne legyen bűntudatod, bocsánat a kifejezésért de az ilyen ember az egy féreg.
2011. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!