Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen díszeket használjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen díszeket használjunk?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz egy 80 fős esküvőnk, szeretném ha bordó ruhájuk lenne a koszorúslányoknak, ehhez keresek díszítést(bordó és a vajszínű lesz a két főszín).

Viszont este magyaros menyecskeruhát szeretnék, ha beleférek majd(kismama vagyok, addigra már látszani fog a pocakom:)).(piros, rövid szoknyás, stb.) Ha nem férek bele, akkor olyan fazonú lesz az esti is, mint a menyasszonyi ruhám, csak bordó.(valami ilyesmi [link] )

Egyébként iskola éttermében lesz. Milyen díszítést tegyünk az asztalokra(milyen virágot, terítőket?), a falra, esetleg a plafonra? Miben legyen más, a mi asztalunk, mint a többi vendégé??


2011. jún. 10. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Ültetőkártyát csináljuk, vagy mindenki oda üljön, ahová akar??
2011. jún. 10. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Szerintem legyen ülésrend, elkerülhető vele a káosz.

2. Én úgy csinálnám, hogy a vendégeknek lenne vajszínű terítóje, bordó szalvétával, a főasztal pedig bordó terítős lenne, vajszínű szalvétával.

Dísznek természetesen friss virág.

2011. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 10. 13:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és milyen virág legyen, ami nem drága??
2011. jún. 10. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most voltam a virágosnál konzultálni, és ő a babarózsát mondta. Filléres virág.

2011. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 10. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk icipici cserepes virágok voltak - jó, mert ki lehet látni mögüle, olcsó, tartós (megveheted, kirakhatod akár pár nappal előre) és oda lehet adni a vendégeknek ajándékba (nem mennek szegények a kukába). Mi világoskék-fehérben nyomtuk, a virág fehér volt, a kaspója meg kék.

Egy-egy gyertya vagy (akár szép tálban úszó) mécsesek is nagyon hangulatosak este.

Ha nem olyan szép az étterem, akkor pénztárcától függően játszhattok még nagyobb dekorációval (lufi, lampion, girland, bérelhető székruha) vagy hangulatvilágítással is.


Mindenképp érdemes ültető-kártyázni. Ha ilyen sok a vendég, akkor érdemes még külön lapra is kinyomtatni egy egyszerű felülnézeti rajzot számokkal + alul ABC-ben a nevekkel, ne kelljen mindenkinek a betóduláskor végigböngészni az összes asztalt, kerülgetve egymást. Ezt odaadhatjátok valakinek, aki irányítja a népet (pl. a többséget ismerő családtag, barát) vagy egyszerűen kitehetitek az egyik bejárathoz közeli asztalra.

Nálunk az ültetőkártyákat én csináltam (rajzoltam - népművészeti motívumokkal - de elvárás volt, mert grafikus vagyok :)). De lehet nagyon szép, előre felvágott papírokat kapni, amire elég ráírni a neveket. Ízléses, ha stílusban megegyeznek a meghívóval, szentimentálisabbak elrakhatják emlékbe.

2011. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!