Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálunk is megvan ez a szokás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk is megvan ez a szokás?

Figyelt kérdés

Filmekben szoktuk látni azt, hogy a vőlegény nem láthatja az esküvőig a menyasszonyi ruhát. Ez egy nálunk is meglévő szokás?

Ha igen, ez is csak amolyan Amerikából átvett szokás? (mint pl a Halloween és társai...)


2011. jún. 14. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi a szineket megbeszéltük a párommal, illetve volt 2 személy, aki mindkettőnknél jelen volt, mikor a ruhát választottuk. (a 2 örömanya) Szóval teljes volt a harmónia, és mégsem láttuk egymást abban a bizonyos ruhában.
2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam dönteni, hogy melyik menyasszonyi ruhát válasszam, ezért anyukám lefotózott mindben. Az én párom nagyon szerette volna látni, ezért megmutattam neki, bár eredetileg én sem akartam. De egyébként azért mutattam meg, mert egyrészt azért ez mégis más, mint a nagy napon tetőtől talpig kifestve, csinosítva, a másik, hogy élőben mindig más mint egy képen, valamint, hogy addig még úgyis elfelejti, hogy milyen volt a ruha! :) Így én emiatt nem aggódok. Az ő öltönyét együtt választottuk és amikor felpróbálta én is ott voltam. A menyecskeruhám zöld lesz, de az még eszembe sem jutott, hogy neki egy zöld inget is vegyünk...
2011. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen ez egy élő szokás.

Egyébként meg lehet oldani az egész ruhamizériát a vőlegény nélkül is, már ami az összeöltözést illeti. Mivel te mindenhol ott lehetsz, csak ő nem, ezért gy választotok neki öltönyt hogy passzoljon. Mondjuk tény, hogy egyszerűbb ha valami színt megbeszéltek, de ha klasszikus fehérben szeretnél férjhez menni, nem sok dolog van a ruhádon megbeszélnivaló. Viszont a dekor, a koszorúslányruhák, a csokor, és ehhez a vőlegény ruháján valami visszaköszönő dolog...

Mondok példát. Az egyik barátnőm nemrég ment férjhez, és a kedvenc színe a lila, mivel pedig fehérben akart férjhez menni, minden lila(sokféle árnyalatban)-fehér volt. Igaz meg is beszélték elötte. A csokra, a hajdísze, az asztaldísz, a székszoknya fehér volt lila szalaggal, a férjén pedig az ingen és a mellényen, meg a díszzsebkendőn köszönt vissza, mi, koszorúslányok pedig sötétlila ruhában voltunk.

Persze semmit nem muszáj :D

2011. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!