Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot illik adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot illik adni?

Figyelt kérdés
Barátnőm, akivel korábban nagyon jóban voltunk, meghívott minket a férjemmel az esküvőjére. Mostanában lazult a kapcsolatunk, valami miatt egy kis feszültség van köztünk, nem találkozunk sokszor az utóbbi egy évben. Csak az esküvőre hívott meg, a lagziba nem. A vőlegényével egyébként mi ismertettük meg. MIt illik ilyenkor adni, ill. ha nem is konkrét ajándékot mondtok, mekkora értékben?
2011. jún. 17. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Èn ebben az esetben kb 10 ezer ft körül vennék vagy adnék pénzt.

nem vagyok a pénz híve de jól kell ismerni öket mire van szükségük hogy vegyél valamit.

2011. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fura, mert ajándékot meg a lagziban szokták odaadni, nem? hol adjátok akkor oda?
2011. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként pl. IKEA-s ajándékkártyát adnék, vagy ilyesmit.
2011. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom ha csak a szertartásra hívott meg és nem a lagziba, akkor virágot vigyél neki.
2011. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, valamit adnom kellene, de hogy mikor adom oda, hááát azt én sem tudom. én is kb 10 ezer értékben gondoltam.
2011. jún. 17. 10:13
 6/9 A kérdező kommentje:
virágot? egy szép csokorra gondolsz?
2011. jún. 17. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs rá lehetőség, hogy felhívd előtte, és talizzatok? Esetleg még ilyet szoktak. Beültök beszélgetni, megköszönöd a meghívást, odaadod neki az ajándékot, és elmész azért a szertartásra is. Mondjuk ez is fura, ennyi erővel mindenkivel lehetne ilyen talija:D
2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
virágot amúgy nem szoktak, lévén az esküvői csokor+díszítés
2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most megyek esküvőre, és ott szuperül megoldották. Aki nem megy a vacsira, az nem megy semmire, kapott egy szép értesítőt, hogy X és Y összeházasodnak, gondoljanak rájuk a távolból blabla. Aki meg megy, azt megkérték, hogy pénzt adjon, persze szépen, mert régóta együtt élnek, mindenük megvan, ami kell, viszont így elmennek egy szupi nászútra:-)
2011. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!