Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg van ilyen? Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen? Én ezt csak úgy hallottam : ha valaki össze házasodik akkor kap x összeget a hivataltól? Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem hülyeség. nem hallottam még ilyet
2011. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz.
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Olyan volt régen (huszonegynéhány éve), amit úgy hívtak ifjú házasok kölcsöne. Házasságkötés utám max. 5 évig lehetett felvenni áruvásárlásra max. 50000 Ft-ot, kedvezményes kamatra.


Akkoriban még néhány tanács (az önkormányzat régi neve) adott valamenyi segélyt is, de ez már rég nincs szerintem...

2011. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

szia!


Én úgy tudom, hogy az anyakönyvvezetőt ki kell fizetni, 30.000Ft...

2011. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

ma 21:07

Amiről te beszélsz (Ifjú házasok kölcsöne) azt nem azért kapták mert összeházasodtak,és nem 5 évig kapták a házasságkötés után.

Az ifjú házasok kölcsöne,egy sima áruvásárlási kölcsön volt,ami a fiatal házasokat akarta segíteni.

A kikötés az volt,hogy csak első házasulandók igényelhették,és csak 25 éves korig.Kamatmentes volt,és az összeg nem volt olyan sok.De nem is volt könnyű igényelni.Ugyanis csak akkor adták,ha mindkét ifjú házasnak bejelentett munkaviszony kellett,és az ifjú férjnek igazolni kellett,hogy volt már katona.Mi igényeltük,mert konyha bútort szerettünk volna,de annyira kevés pénzt adtak,hogy végül is konyhai eszközöket vásároltunk.

Kedves kérdező.

Nem adnak semmi pénzt,ha összeházasodnak az emberek.Én arra sem emlékszem ,hogy fizetnem kellett-e az anyakönyvvezető nőnek hiszen tavaly mentem újra férjhez.

2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi voltunk Zalaegerszegen mólt nyáron, és kaptak egy 50.000 Ft értékű vásárlási utalványt a várostól!
2011. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2011. jún. 17. 21:38
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Romániában így van.
2011. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Úgy tudom, manapság nagyon megcsappant a házasulandók száma. Ezért hallottam tavaly egy olyan akciót (azt hiszem Hódmezővásárhelyről), hogy ingyenesen össze lehet házasodni.

Lehet, hogy a következő lpés az, hogy fizetnek, csak házasodjunk!?

2011. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Az ország minden hivatalában ingyen össze lehet házasodni, nem csak Hódmezővásárhelyen. Viszont pénzt nem fizetnek ért sehol.
2011. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!