Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyibe kerülhet egy db...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe kerülhet egy db karikagyűrűbe egy szó gravíroztatása?

Figyelt kérdés
Láttam több helyen is neten ilyen lehetőséget de nem találtam árat ha vki csináltatott már ilyet mennyibe kerülne?
2011. jún. 21. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenütt más. Nekünk mindkét gyűrűbe ment a név és időpont -teljesen ingyen. A gyűrű mellé volt ajándék.
2011. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én évfordulóra szeretnék neki egy ilyen ajándékot, és annyit szeretnék bele íratni hogy szeretlek ezért lennék rá kíváncsi ha valaki tudna válaszolni:)
2011. jún. 21. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ingyen-ajándék volt a karikagyűrű mellé
2011. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ami gyűrűnkbe ingyen gravírozott az ötvös amiért nála rendeltük a gyűrűket. nem hinném hogy valami drága lenne amúgy a gravírozás.
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokszor ajándék.
2011. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ahol laktam ott 30 forint volt egy betű akkor az 270 ft lenne!Nem nagy összeg
2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pécsett, ahol tudom, 900Ft az 5 betű, minden további 150 vagy 200Ft
2011. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) esetleg pestközelbe tud ilyet valaki?
2011. jún. 30. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!