Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsett melyik menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsett melyik menyasszonyi ruhaszalont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

valamint kell előre időpontot kérni, vagy csak bemegyek és kész? először csak nézelődni lehet, vagy próbálni is? hogy megy ez?


érdekel az egész folyamat? segítenek? elképzelésem sem nagyon van...ugye nem mondják, hogy jól áll, ha borzalmas?

fotózni lehet? nincs megszabva, hányat lehet felpróbálni? meddig lehet ott lenni?


nah szóval, MINDEN érdekel...:)


2011. jún. 22. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Kereskedők házában és a Forrás üzletházban vannak egész jó üzletek. Azt nem tudom, hogy menyasszonyi ruhásoknak kell-e időpontot kérni, mi estélyit kölcsönöztünk, akkor nem kellett, egyből próbálgattunk.

Van, ahol kell, de körülnézhetsz nagyjából és ha látsz olyanokat, ami tetszik, kérhetsz időpontot.

Barátnőstől, anyukástól menj, ők általában őszinték, és kisebb az esélye, hogy rád tukmálnak valamit, ami nem is áll jól.

Azt tanácsolom ne állj le egy üzletnél, nyugodtan szánj rá egy egész napot, és menj el több helyre is akár!

2011. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe hogy menyasszonyi ruha Pécs és egy csomót kiad. Én is így csináltam. Van a Forrásban is 2 , a Kereskedők házában is , a Rákóczi úton, meg a Szabadságutcában. Írták a honlapjukon hogy kell előre időpontot foglalni mert ha nem akkor próbálni nem tudsz, csak nézelődni. És megmondják mi áll jól, de nem egyedül menj. Ja és majd rád igazítják.
2011. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!