Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldanátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg az esküvőt lagzi nélkül?

Figyelt kérdés

Családiés anyagi okok miatt nem tartanánk lagzit csak egy szűk körű vacsorát mondjuk...

Hogyan oldanátok ezt meg, hogy szép és bensőséges legyen? Akinek már volt ilyen tapasztalata kérem ossza meg velem.

A menyasszonyi ruhában menjek és üljek be az esküvői vacsira vagy öltözzek át mondjuk valami elegáns fehér kosztümbe mi a vélemyényetek?


2011. jún. 23. 15:54
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
77%

szerintem a menyasszonyi ruhádban menj a vacsorára :) rajtam délutántól éjfélig rajtam volt, mégis olyan érzésem volt, hogy "jaj, már le is kell venni, még csak most vettem fel :S"


sok boldogságot!

2011. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell átöltözni egy szűkkörű ebéd vagy vacsi miatt. Ráadásul csak 1 napig lehet rajtad az a ruha, hát akkor minek megszabadulni rögtön belőle? ;)
2011. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is csak a szűk család volt, de ugyanúgy "megadtuk a módját", hiszen (elvileg) ilyen egyszer van az életedben.

Tehát a menyasszonyi ruha éjfélig, utána felvettem a "menyecske-ruhát".

Húsleves, pörkölt, sültek, sütemény, torta is megvolt.

Minden, ami ilyenkor "szokás", csak kicsiben. Nagyon jól sikerült, bensőséges, azzal, hogy mindenki mindenkit ismert, és nem volt gond az ültetés, meg a meghívottak is feltalálták magukat. Szerintem sokkal jobb lett, mintha több száz embert meghívunk.


A menyasszonyi ruhában odamégy, éjfélkor pedig valami könnyű, színes, nyári ruhát felveszel, amiben már szabadabban tudsz mozogni. Tündéri leszel benne!

Nagyon sok boldogságot kívánok!

2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is menyasszonyi ruha, éjféltől pedig valami egyszerűbb, de elegáns.

Amúgy, bocs, semmi közöm hozzá, de hol lesz az esküvő? (csak mert lehet, hogy ismerlek?)

2011. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló? Miből gondolod, hogy ismersz?:)

Amúgy éjfélig tuti nem fog tartani hiszen se zene semmi csak egy meghitt családi vacsi:)

Jajj hát gondolom én hogy nem fogom akarni majd levenni a ruhát..alig várom, hogy rajtam legyen...csak nem tudom elképzelni, hogy mi bevonulunk az étterembe menyasszonyiruhásan mások meg majd néznek mint a lukinyúl mivel nem bérelünk ki egy egész helyet a mi kis 12 főnk részére:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. jún. 23. 17:25
 6/13 napietus ***** válasza:
70%
hát mikor nézzenek meg, ha nem menyasszonyként :)? csak hadd nézzenek...
2011. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz ;)
2011. jún. 23. 18:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

16,13 vagyok!

Amikor az én esküvőm volt, az étterem szomszéd helyiségében egy másik, hasonlóan "szerény" körülmények között megtartott esküvői vacsora volt.

Nagyon jól el volt a két társaság egymás mellett.

Egyébként pedig legalább az esküvőd napján ne adj arra, hogy mások mit szólnak. Azon az egy napon történjen minden úgy, ahogyan azt te szeretnéd!

2011. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 klixa ***** válasza:
100%

Szia,


saját tapasztalat, mi így csináltuk:

Összesen 13-an voltunk, velünk együtt, nem hívtunk barátokat, de még nagyszülőket sem, csak testvér, szülők, keresztszülők. Egy nagyon egyszerű, 10.000 Ft-os nem fehér, ruhát vettünk, a férjemnek hozzá illő öltönyt. A polgári ceremónia után pedig elmentünk ebédelni, majd nálunk még kaptak sütit, aztán mindenki ment szépen haza. Ez a mi kérésünk volt, egyáltalán nem akartuk hogy a mi kettőnk napján ne csak mi ketten legyünk.

Gyönyörű volt, megható, szép. A férjemmel 1,5 hónap ismeretség után házasodtunk össze, ennek idestova lassan 4 éve.


Nem kell össze-vissza cserélgetned a ruháid. Légy nyugodtan a kiválasztott menyasszonyi ruhádban, csak az a lényeg, hogy Te és a Párod nagyon jól érezzétek magatokat, és Boldogok legyetek.

ha pedig majd visszanéztek, akkor ti is azt tudjátok mondani amit mi, hogy milyen jó is volt az a kis étterem, és milyen jó volt utána itthon együtt, ketten!


Sok boldogságot kívánok nektek!

2011. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
1,5 hónap után hogy? Annyi idő alatt megszerveztétek az esküvőt?
2011. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!