Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinálnátok ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha párotok kis esküvőt akar, ti még elég nagyot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk fordítva volt, én akartam kicsit, ő nagyot - ő győzött...:)
2011. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Párom 120 főset akart, én csak szűk családosat. Végül 53-an voltunk. Középút. Szerintem ez a korrekt. Nagyon jól éreztük magunkat, családias is volt, de azért jó nagy buli is volt:)
2011. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi most éppen jegeljük a megbeszélést a témáról... Tulajdonképpen nálunk az a baj, hogy nagyon nagy a rokonság, ő amellett van hogy nem kell őket meghívni, szerintem pedig kell. Úgyhogy ez a téma engem is érdekel :-)
2011. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem nagyobb a család mint neki, ő kizárolag csak családot/rokonokat akar . és megszeretnék hivni töb barátot is , szerinte fölösleges . mindigis egy nagy esküvőről álmodoztam. nem tudom h döntsek ://
2011. okt. 24. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk is így indult. Anyósom még meg is magyarázta, hogy milyen hülyeség a nagy esküvő. Náluk a család kb. 5 ember, senki mással nem tartják a kapcsolatot. Én meg mondtam, hogy rohadtul sajnálom, de nekem csak azokból, akikkel rendesen tartom a kapcsolatot van majdnem ötven, meg még van egy pár abból is akikkel csak ilyen alkalmakkor szoktunk találkozni a távolság miatt, úgyhogy ez van.


Szóval én úgy voltam vele, hogy én nem zárom ki a családom nagy részét az esküvőmről, azért, mert nekik nincs kit meghívni és szerintük azért elég a 10 fős is...

2011. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha így lett volna, megegyeztünk volna egy közepesben: család és legközelebbi barátok. Aztán maximum egy buli a többi baráttal később. Ezen nem lett volna vita közöttünk.
2011. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Megbeszélnénk, ki miért szeretne olyat, amilyet, és kompromisszumot keresnénk.

Szerencsére mi legalább ebben egyetértünk :)

2011. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nőből vagy ugye? :D
2011. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmennék pszichiáterhez, hogy nem vagyok-e skizofrén, ugyanis én sosem akartam nagy esküvőt, utálom, ha felhajtás van körülöttem (annak ellenére, hogy én is "nőből vagyok") XD

Na de félre a viccet: le kell ülni megbeszélni és valami köztes megoldást találni. Ha pedig már ebben sem tudtok megegyezni, akkor azt ajánlom, hogy inkább felejtsétek el az egészet... (De azért kívánom, hogy meg tudjátok találni azt a bizonyos köztes megoldást!)

2011. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!