Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt olyan párok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok akik itt találkoztak először aztán később személyesen, és esküvő lett belőle? Vagy csak sima barátság?

Figyelt kérdés

Esetleg gyerek?

Éjjel felébredtem és ez jutott eszembe. Sokszor olvasom azt, hogy privátban beszéljünk, írnak egymásnak, és kíváncsi vagyok, hogy lett-e egy levélből kapcsolat.


2011. jún. 23. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Több alkalmam is lett volna ismerkedésre, de mivel van párom és amúgy is azt gondolom, fizikai vonzódás nem derül ki levelezésből, és az esély kicsi rá nagyon, elzárkózom az ismerkedésnek ettől a részétől.
2011. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amikor jelentkeztem egytemre ide írtam ki egy kérdést, amire válaszolt egy lány (én is lány vagyok). Elkezdtünk beszélgetni, és azóta ő lett itt a legjobb barátnőm. Ha ő nem lenne talán itt hagytam volna az egyetemet is már.
2011. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem konkrétan itt,de neten ismerkedtünk meg!(NEM társkeresőn!!!!!)

A menyasszonya vagyok és nagyon úgy néz ki hogy boldogan élünk míg meg nem...... :):):):)

24/L

2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lenne probléma, ha társkeresőn ismered meg azt az embert, akiről azóta bebizonyosodott, hogy ő életed párja.

Itt ezen az oldalon nem kötöttem barátságokat, viszont interneten már igen, csupa pozitív tapasztalattal. Azért van olyan rossz híre a netes ismerkedésnek, mert az emberek nem nézik meg jól, kivel kerülnek állnak szóba. A rossz emberismeretük a való életben is elkíséri őket, csak hát ott jóval kevesebb ismeretlennek kerülnek kapcsolatba, mint itt..

2011. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

tegnap 20:54!

Előtted lévő vagyok!


Nem értem a felháborodásod okát...senki nem mondta hogy társkeresőn nem lehet barátságot kötni!Én azért hangsúlyoztam hogy nem ott mert nem konkrétan ezen az oldalon történt és nem akartam hogy egyből a társkeresőre asszociáljanak,mivel nem az volt a kérdés!!!!!!Érted?

Egyébként igazad van, barátságot már én is kötöttem társkeresőn,szóval senki nem mondta hogy sz*r a társkereső....(bár én sose használtam volna társat keresni):)

2011. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy barátnőre tettem szert. Fogyókúra kérdésben akadtunk össze és azóta is tartjuk a kapcsolatot:)

A páromat TÁRSKERESŐN (direkt így írtam) ismertem meg 4 éve..jövőre esküvő a babán meg "dolgozunk":)

Nagyon hálás vagyok az internetnek mert két jó embert is megismertem ezen keresztül:)

2011. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

7:32, bocsánat ha kicsit felháborodottnak tűnik a hozzászólásom, de nem az:) Csak úgy értelmeztem a kommented, mintha gáz lenne társkeresőn párra akadni. Pedig szerintem ha az ember az élete társát találja meg, akkor teljesen mindegy, hogy milyen úton! Nagyon rossz híre van a dolognak, de szerintem ha már bebizonyosodott, hogy az illető megbízható ember, akkor nincs mit szégyelleni rajta..

Én sem kerestem még szerelmet ilyen oldalakon, de tudom, hogy vannak normális emberek. Bocs, én tényleg nem rosszindulatból írtam!

2011. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A társkereső nem azért rossz, mert sok hülye ember van rajta. Hanem azért mert neten keresztül soha nem tudod meg, hogy megvan-e a vonzalom vagy nincs. Én is próbálkoztam, nagyon gázak voltak a randik, mindegyik borzasztó volt. Pedig tényelg próbálkoztam sokat. Viszont olyan lányt is ismerek aki a társkeresőn ismerte meg a volt barátját és 3 évig együtt voltak. Van ilyen is, de ez elég ritka eset.
2011. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyi irigylésre méltó ember. Én személy szerint az összes idiótát bevonzottam a netes társkeresőkön. Az egyiktől pl a rendőrség szabadított meg. A legtöbbje el sem jött a randira, a másik fele nem önmagáról rakott fel képet. Szóval Én feladtam. A többieknek meg gratulálok!
2011. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van az egyik hozzátartozóm itt ismerte meg a férjét.
2011. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!