Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetett rá már példa? Pár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett rá már példa? Pár, aki az esküvő előtt szakítottak, mert nem tudtak megegyezni?

Figyelt kérdés

(Kiket meghívni, zene, étel, stb. ). Lehetett rá már szerinted példa?

Ezt most csak úgy kiváncsiságból tettem fel, mivel engem még nem érint az esküvő, még nem :)

Persze, akik szeretik egymást megegyeznek, esetleg kompromisszumot kötnek...De..ki tudja :)


2011. jún. 26. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben nem tud megegyezni a pár, akkor annak a kapcsolatnak szerintem nincs jövője. Fontos a megfelelő kommunikáció, és az engedékenység mindkét fél részéről. Kompromisszumra kell törekedni.

Ha ez nem megy, akkor inkább most szakítsatok, minthogy válás legyen belőle.

2011. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos volt ilyen, de az már szerintem is jól kezdődik...
2011. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben volt, ráadásul nem is előtte, hanem a lagzi kellős közepén - itt az éjfél körül van, a menyecsketáncnál. Haza már nem együtt mentek, 1-2 hétre már váltak.
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak olyan sztorit tudok ismerősi körből, h esküvő előtt 2 hónappal derült ki, h a csávó megcsalta a menyasszonyt. a csaj azonnal dobta a pasit. elég ciki, mert már sokminden meg volt szervezve, és kellemetlen volt lefújni a dolgot. persze ködösítettek rendesen, és nem ezt az indokot jelölték meg, de az igazság kiderült.
2011. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó ;) ...Szerencsére mi azért megegyezünk, de még esküvőnél nem tartunk :)

Koszi a válaszokat

2011. jún. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!