Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsúra kellenének nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsúra kellenének nekem jó kis ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Most pénteken lesz egy csajos fotósorozat elkészítése után. Frappáns ajándékokat szeretnénk a "leányzónak" átadni, kis versikékkel kísérve, amiket mi írnánk.
2011. jún. 27. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Gésa golyó!

Edzi a gát izmot, jobb lesz a szex :-)

2011. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Latin tánc tanfolyam :-)
2011. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcscentrifuga.
2011. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ostor
2011. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hasznosabb vagy poénosabb ajándékot akartok adni. Hasznosnak jó pl. utazás, színház/mozi/koncert/kiállításjegy, kisebb háztartási kiegészítők, eszközök (a nagyobb dolgok mehetnek majd esküvőre, ide elég fagyiszedő kanál, muffinforma stb.), smink, ruhadarabok, krémek... ha nem tartotta még eddig magát a menyasszony a valami régi, új, kölcsönkért, kék-féle dologhoz, adhattok akár kölcsön is vmi cuccot meg vmi kéket (harisnyakötő, körömlakk stb.).


Ha poénosabbat, akkor mehet közös album régi közös képekből, hülye aláírásokkal... csokorba szedve olyan dolgok, amik esetleg a házassági kötelességeire vagy építkezésre (ha van) "emlékeztetik" (bár nektek kell tudnotok, mennyire vevő a hölgy az ilyen poénokra)... fakanál, homokozólapát stb.

2011. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fényképes bögre egy kínos lerészegedésről.
2011. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én adtam: füyipórázt (ha a vőlegény nem birna magával)

csináltam egy tányért. Szépen kídiszitettem és ráírtam, hogy "Veszekedés esetén összetörendő" Ez volt a mennyasszony kedvence! Kapott még mamabúgyit, legyen mibe belehízni, sodrófát, térképet, a címével bejelőlve, hogy a buli után hazataláljon, most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

2011. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tányér baromi jóóóóóóóóóóóóó! :D
2011. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem túl prűd a menyasszony, akkor remek ajándék lehet mondjuk egy rikító rózsaszín-párducmintás bilincs. :)
2012. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!