Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekor, kiegészítők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekor, kiegészítők boltot hol találok Pécsett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:29
 1/5 anonim válasza:
Somogyi Béla utca sarkán, a távolsági végállomásnál.
2011. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ, mit akarsz venni, rengeteg kis bolt van, ahol részenként olcsóbb beszerezni, mint ott ahol minden egy helyen van
2011. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Köszönet ajándéknak való dolgokat, kívánság lámpást, dekor szallagokat, lufikat, ilyesmit szeretnénk venni.

2011. júl. 4. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:

dekor szalagokat az árkád aljától ha mész a "PEPSIs ház" felé, bal oldalon, van egy Pulli nevű üzlet, ott szerintem van (maga az üzlet nagyon olcsó)


lámpást esetleg nézd meg vaterán, olcsón ki lehet fogni, ha szerencséd van.

köszönetajándéknak nem tudom, mit szeretnél, de pl. ha egy felespohárra rakaszt képet (nálunk valszeg ez lesz), akkor azt a paraszt mellett olcsón megcsinálják (ha az árkád felől nézzük a parasztot, jobb kéz felé vannak emeletes házak, az egyiknek az aljában van ilyen üzlet, ahol fényképeket varázsolnak szinte mindenre)

felespoharat olcsón tudsz venni a skálában az eurós boltban

de ez csak ötlet;)

2011. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah, második válaszoló voltam:)
2011. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!