Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fiatalon házasodókról?

Figyelt kérdés

Jó ideje együtt vagyunk már a párommal és idén lesz az eljegyzésünk.Az egyik ismerősöm 18 éves korában már elvette a barátnőjét,született egy kisfiúk,azóta is boldog együtt.Kicsit meglepett.Szerintetek 18 évesen nem túl korai?Vagy ha szereti egymást két ember,nincs akadály?Szerintem suli,munka vagy bármi más előtte még "beleférne". Ti mit gondoltok erről? És ha házasságban éltek,hány évesek voltatok mikor házasodtatok?

Puszta kíváncsiságból.Köszi előre is. :)


2011. júl. 4. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem az életkor számít. Valaki 30 évesen házasodik és rövid a házassága, valaki fiatalon és hosszú. Persze ezt kombinálni is lehet. Én majd 24 évesen szeretnék :)
2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
szerintem korai.Én nem akarom elszurni korán az életem.
2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeség fiatalon.

4 éve együtt vagyok párommal,tavaly és előtte akármikor még boldogan mondtam volna igent.

Most épp szakitani próbálok.

Tehát ha lettünk volna olyan hülyék hogy hamar beleugrunk,akkor most még plusszba válás is,ami azért annyira nem jó (bár szakitani se sok év után,de könnyebb papir nélkül)

24/N

2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Jó ötlet, legalább lesz idejük felnevelni a gyerekeiket, a férfiak átlagéletkora alacsony, jó korán halnak.
2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Túl korai! Amúgy én egyáltalán nem vagyok házasságpárti, semelyik életkorban sem! Csak felesleges pénzkidobás a lagzi, ahhoz meg hogy valaki szeret és én viszont szeretem nem kell papír!
2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
én 20 voltam az esküvőmön 4 év után, azóta még 1,5 év telt el..még mindig boldogok vagyunk és mindketten egyetemisták férjem távos én nappalis
2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Én 23 évesen mentem férjhez, addig nem akartam még el nem végzem a fősulit, és nem találok állást, mert nem akartam a szüleim nyakára telepedni.


A házasság szerintem egyén függő. Egyik barátnőm 14 évesen jött össze a barátjával, 25 éves, mai napig együtt vannak, de egyenlőre nem akarnak házasodni.

Van olyan ismerősöm, aki az idén 40 lesz, még nem nősült meg, csak barátnői vannak, de olyan ismerősöm is, aki 22 évesen már elvált, 1 évi házasság után.

2011. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
"A házasságkötési életkort elemző nemzetközi kutatások egyértelműen mutatják, hogy a 20. életév előtt kötött házasságoknál a válás esélye jóval nagyobb az átlagosnál. Ennek oka, hogy a biológiai akceleráció nem jár feltétlenül együtt a szellemi, érzelmi, erkölcsi éréssel."
2011. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Korai. Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom azthittem az lesz az igazi.. hát nem, majd volt egy 2 éves, na azt hittem amellett az ember mellett kell maradnom(mert féltem tőle), szerencsére megszabadultam tőle. Most van 1,5 éve párom, na vele már biztos a jövő. Túl vagyok sok csalódáson, megpróbáltatáson, de ez mind kellett ahhoz, hogy jól tudjak választani, mert az előző kettővel igen csak válás lett volna a vége.

Ti hány évesek vagytok?

24N

2011. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem hülyeség ilyen fiatalon. Mi változik akkor ha összeházasodtok? Ott lesz papíron és ennyi. Meséltek olyanról akik ugyanígy házasodtak aztán valami ünnepségen "elhíresztelték" hogy ők házasok és mindenki rajtuk röhögött mert hogy jah ez biztos sokáig fog tartani..Én is találkoztam ilyen párral és hát eléggé fura volt. De végülis a ti döntésetek, csak ugye a mai világban ezért is megnézik az embert.

Ha később is tényleg így fogjátok szeretni egymást, kibírtok még szerintem pár évet addig meg mindenki foglalkozik a saját dolgával suli, munka, akármi.

Egyébként mióta vagytok együtt?

2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!