Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fiatalon házasodókról?

Figyelt kérdés

Jó ideje együtt vagyunk már a párommal és idén lesz az eljegyzésünk.Az egyik ismerősöm 18 éves korában már elvette a barátnőjét,született egy kisfiúk,azóta is boldog együtt.Kicsit meglepett.Szerintetek 18 évesen nem túl korai?Vagy ha szereti egymást két ember,nincs akadály?Szerintem suli,munka vagy bármi más előtte még "beleférne". Ti mit gondoltok erről? És ha házasságban éltek,hány évesek voltatok mikor házasodtatok?

Puszta kíváncsiságból.Köszi előre is. :)


2011. júl. 4. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Meg a másik, hogy szerintem minimum 1 év együttélés kell a házasság előtt.
2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

szerintem korai,18 évesen az ember még csak papiron felnőtt.Semmit nem veszit az ember ha vár még egy kicsit amig benő a feje lágya.

Ha én minden "nagy szerelemmel" összeházasodtam volna,most szépen néznék ki:D Mondjuk felfogás kérdése,számomra a házasság tényleg a holtomiglant jelenti

2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Én fiatal házas párti vagyok.

Mi 16-17 évesen jöttünk össze.

19-20 évesen volt az eljegyzés, majd összeköltöztünk, éltük együtt. Meló, egyetem, nyugodt, szerelmes napok. Mégsem volt számunkra teljes, mert egyikünk sem híve a vadházasságnak, így hivatalosan is összekötöttük az életünket, mikor 21 és 22 évesek voltunk.

Mindenki azt hitte, hogy "kellett" az esküvő, baba miatt, pedig nem :)

A baba csak másfél évvel később fogant, és már túl leszünk a 2. évfordulón, mire megszületik, ahogy szerettük volna.

23/F 24/N

2011. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az ő dolguk. Ahogy az is, ha valaki 40 évesen házasodik.
2011. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez sok mindentől függ: anyagi helyzet,meg van e a megfelelő társ, te magad rendben leszel e ha már most lekötöd magad. Szóval nem lehet általánosítani.

Én 21 évesen szültem a kisfiam egyetem mellett, nagyon nehéz. Még csak menyasszony vagyok, nincs időm foglalkozni az esküvővel, mert a vőlegényem templomit akar azt meg meg kell szervezni. Most 22 vagyok, nem bánom, hogy így alakult az életem, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem hiányzik néha a régi életem. Szerintem nekem ez korai volt egy kicsit, több átgondolást igényelt volna. De boldog vagyok.


Szóval mindent nagyon alaposan rágj át.

Sok szerencsét (:

2011. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Candy81 válasza:
82%
Én 12 évesen kezdtem együtt járni a későbbi férjemmel. 21 éves voltam, amikor összeházasodtunk. Azt hittük, hogy miénk a világ. 26 évesen váltam el. Azóta újra férjhez mentem, van egy kisfiúnk és boldogok vagyunk. Most 30 leszek. 5 barátnőm közül még egyikük sem ment férjhez. Ráérnek. Szerintem a sikeres, boldog házasság nem a kortól függ :)
2011. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Húha köszönöm szépen,mindenkinek ment a zöld. :)

25 évesek vagyunk mind a ketten,Ő 2 hónappal idősebb és 8 éve vagyunk együtt. :)

2011. júl. 4. 20:10
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó házasság nem attól függ, hogy hány évesek a felek. Sem a kor, sem a sok-sok együtt töltött év nem biztosíték arra, hogy örökre együtt lesznek a párok.

Persze kivételek mindig vannak, és lesznek is. Páromnak a tesója a már feleségét a gimi első osztályában ismerte meg, és azóta is együtt vannak, ennek 17 éve. Van egy gyönyörű szép kislányuk, és nemrég született meg a kisfiúk.

Nálunk 1,5 év után lett az eljegyzés, vagyis 21 éves lány vagyok. Lagzi majd 1,5-2 év múlva lesz, vagyis akkor én leszek 22-23 párom pedig 28-29.

2011. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ezt én is túl korainak tartom. Mikor "fiatalabb" voltam, akkor úgy gondoltam, hogy én aztán biztos 30 éves korom előtt férjhez nem megyek. Aztán egyetemen megismerkedtem a jelenlegi párommal és megváltozott minden. 6 éve vagyunk együtt és 2 éve együtt is élünk. A párom 27 éves én 25 vagyok. Jövőre lesz az esküvönk. Nem vagyunk már 18 évesek, de én úgy gondolom ez egy komoly döntés és még fiatalok vagyunk mi is. Nem hiszem, hogy működne ez a dolog 18 évesen, bár ki tudja ?!
2011. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Sok igaz gondolatot olvastam. .
2011. júl. 6. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!