Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyünkben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyünkben? Mennétek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Most végre már a párom is kap fizetést és így vissza tudjuk fizetgetni az ismerősöktől kapott kölcsönöket.

A "gondunk" csak az, hogy júliusban és augusztusban is lesz 1-1 unokatestvéremnek az esküvője. Ahová ugye vagy ajándék, vagy min. 10.000Ft 3 odaút költsége.

Viszont ha a tartozásainkat kifizetjük, akkor annyi, hogy ki tudunk jönni a következő fizetésig. Nem beszélve róla, hogy tűzhelyre is gyűlytenénk, mert már több, mint 1,5 éve kis öreg rezsón főzöcskézek. (2 platni, de ha mind a kettő üzemel, akkor egy örökkévalóság a főzés.)

Szóval most nem tudom mennyünk e, és ha igen, akkor melyikre, vagy mind a kettőre? Párom azt mondja döntsek én. Én szívesen mennék, csak az anagiak. Meghívót még egyik pártól sem kaptunk, pedig mi már több éve házasok vagyunk és külön élünk a szülőktől. Mondjuk ez is kicsit rosszul esett.


2011. júl. 7. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptatok meghívót, akkor miről beszélünk? Én biztos nem mennék így.
2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet nem is vagytok meghívva!
2011. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt én sem értem! Tuti,hogy meg vagytok hívva!

De egyébként én nem mennék, ha megterhelő lenne anyagilag! Üres kézzel meg nem illik menni! Mondjátok le szerintem!

2011. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hívtak meg bennetek,nem értem miért számítasz rá?

Helyedben inkább kifizetném az adósságot .

2011. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem hívtak meg, úgyhogy nincs miről beszélni.

Másrészt ha meghívtak volna, akkor is elég felelőtlen döntés lenne elmenni és elmulatni/elajándékozni azt a pénzt, amivel tartoztok, illetve amire szükség lenne a háztartásban.

2011. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem kaptál meghívott,nem kell magyarázkodnod se,hogy miért nem mentek.

Ha kaptok meghívott,akkor szépen megmondanám,hogy sajnáljuk,de nem tudunk részt venni.De azért küldenék egy gyönyörű jókívánságos képeslapot nekik.

Nekem fontosabb lenne,hogy a tartozásomat kifizessem,és végre vegyek tűzhelyet,mint az hogy jópofizzak pár órán keresztül,és esetleg olyan kaját egyek ami nem is ízlik..

2011. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha meghívnak akkor menjetek el, az adósságba meg fizessetek bele valamennyit, úgy hogy még maradjon is egy kicsi a következő fizetésig.
2011. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
nem tudom hol,de talán a media marktban lehet önerő nélkül 0% THM-el venni dolgokat,vegyetek részletre tűzhelyet,mi is úgy vettünk hűtőt...és minden hónapban ugyanannyi a törlesztő,és nem fizetünk vissza többet csak a hűtő árát...
2011. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon furcsa, hogy nem kaptatok meghivot, hisz mar csak par het van az eskuvokig. Mondtak nektek, hogy menjetek, csak nem adtak meghivot vagy ez szoba sem kerult? Mert ez azert nagyon furcsa a reszukrol! Nem lehet, hogy ilyen kis vacsoras eskuvo lesz es nem hivnak senkit, csak ok lesznek meg a szulok?


En a helyedben mennek, ha meghivnak mindkettore, mert ha csak egyikre mentek, meg lesz a masik sertodve (okkal). En ugy gondolom, hogy ismerik az anyagi helyzeteteket, nem varnak toletek semmit, csak osztozni akarnak az oromukben. Csinaltass egy szep csokrot es tetessel bele 3000-5000 Ft-ot vagy egy szep tortat vigyel. Sokkal jobb ez, mint megkapni az 5-dik kavefozot vagy hasznalhatatlan porfogot. Meg fogjak erteni. Szerintem ez a legjobb megoldas es igy azt sem mondhatja senki, hogy bunkok vagytok, mert meghivtak es nem fogadtatok el.

2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


*min. 10.000Ft + odaút költsége

**csak az anyagiak.

(Bocsi ezek elütéséért, de sietve írtam ki.)

2011. júl. 7. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!