Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyünkben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyünkben? Mennétek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Most végre már a párom is kap fizetést és így vissza tudjuk fizetgetni az ismerősöktől kapott kölcsönöket.

A "gondunk" csak az, hogy júliusban és augusztusban is lesz 1-1 unokatestvéremnek az esküvője. Ahová ugye vagy ajándék, vagy min. 10.000Ft 3 odaút költsége.

Viszont ha a tartozásainkat kifizetjük, akkor annyi, hogy ki tudunk jönni a következő fizetésig. Nem beszélve róla, hogy tűzhelyre is gyűlytenénk, mert már több, mint 1,5 éve kis öreg rezsón főzöcskézek. (2 platni, de ha mind a kettő üzemel, akkor egy örökkévalóság a főzés.)

Szóval most nem tudom mennyünk e, és ha igen, akkor melyikre, vagy mind a kettőre? Párom azt mondja döntsek én. Én szívesen mennék, csak az anagiak. Meghívót még egyik pártól sem kaptunk, pedig mi már több éve házasok vagyunk és külön élünk a szülőktől. Mondjuk ez is kicsit rosszul esett.


2011. júl. 7. 14:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Még semmilyen módon nem hívtak meg minket, csak tudjuk, hogy mikor lesz az esküvő.

Amúgy ők nem rokonai egymásnak. Egyik anyum oldaláról, másik apum oldaláról unokatesóm.

Most várunk még lesz e meghívó, aztán majd meglátjuk. Ha nem kapunk, nem megyünk. Ha kapunk, akkor még nem tudom, bár sok időm nincs vacillálni.

2011. júl. 7. 20:10
 12/14 anonim ***** válasza:

esetleg (bár nem tudom, milyen messze kéne menni), ha csak a ceremóniákra mennétek el, a vacsira meg nem, akkor nem kéne ajándékpénzt adni, 'csak' a benzinpénz lenne.

Így el tudnátok menni, és a kecske is jóllakott, a káposzta is megmaradt


De ha mentek, akkor mindenképp illik mindkettőjükére, ha ők nem is, de ki tudja, a szülők lehet megsértődhetnek, vagy rosszul eshet nekik, hogy a 'másik' családja 'fontosabb'


Lili

2011. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Meghívó terén úgy állunk, hogy az e hónapban levők a szüleimnek küldtek, és ez úgymond nekünk is szól.

De még mindig nem tudom menjünk e... van is kedvem, meg nincs is.

2011. júl. 9. 23:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudooom, több mint 10 éves kérdés, de nem bírom ki, hogy ne kommentáljam :D A kérdezőhöz hasonló emberek mindig megerősítenek abban, hogy nem én vagyok mocskosul önző és gonosz, hogy egy gombostűt sem vagyok hajlandó kölcsönadni senkinek. Törlesztés helyett inkább mulatni mennek belőle :D undorító
2022. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!